Jump to content
 • Announcements

  • Hermes

   Nowa wersja forum   01/08/18

   Cześć!
   Jak łatwo zauważyć, zmieniło się nasze forum. Wgrałem najnowszy skrypt i jest cacy. Teraz będę pracował nad zrobieniem ciemnego szablonu do jakiego AllRidersi są przyzwyczajeni. Jeśli zauważysz jakiś błąd, napisz proszę w tym temacie:    

Kristos1971

Zarejestrowani
 • Content count

  319
 • Joined

 • Last visited

About Kristos1971

 • Rank
  Jedzie na czwórce
 • Birthday 06/28/1971

Profile Information

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Miejscowość
  Okolice Brzegu
 • Motocykl
  Jawa
 1. Triumph Scrambler, pytania....

  Po przymiarce wyszło: http://triumphmotorcycles.pl/configurator/bike/2f1f5156-6287-466d-824c-5c6f164b07e1 Ale takie już mam.... Chyba jak zwykle ucałuje jawę w przednie koło i na tym się skończy.
 2. Triumph Scrambler, pytania....

  Jutro jadę się przymierzyć..... Wydaje mi się, że to jedyne (dla mnie) sensowne rozwiązanie. Pytanie jest tylko, czy nowy, czy oryginał? Znaczy 60-te lata.
 3. Triumph Scrambler, pytania....

  https://www.google.pl/search?q=Triumph+Scrambler&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiu0vW7rM_UAhVDWxQKHXRVC40Q_AUICigB&biw=1440&bih=806 Spodobał mi się.... Pytanie- zna się ktoś??? Jakieś opinie??? Jeśli łaska poproszę o oświecenie w temacie. Z góry dziękuję.
 4. Nalepsze życzenia.

  Z okazji dnia kobiet chciałem złożyć wam najserdeczniejsze życzenia. Byście moje panie były zawsze tak śliczne i zgrabne jak w swoje osiemnaste urodziny. Wiercikowi w szczególności... :E Ps. jest szansa, że się pojawię w Bieszczadach, na wiosennym spotkaniu. Żeby wyrównać szanse przyjadę rowerem... :facepalm:
 5. Nasze wyroby

  Świetnie wyglądają te fragmenty martwych stworzeń, pewnie też są i smaczne.... Na wiosnę trzeba się zorganizować.... Może jest wśród nas jakiś konstruktor napojów ze sfermentowanych owoców? Dopełniłby naszą ,,twórczość''...
 6. Uchodźctwo czy inwazja?

  Allahu Akbar...
 7. Albania X,2015

  Fajnie się ogląda. Dobrze, że razem nie jechaliśmy- afra jest chłodzona wodą i może sobie wolno pykać, ja niestety muszę ,,chłostać'' coby chłodzić. ;) ;) :P :D
 8. Nasze wyroby

  Nie samym chlebem człowiek żyje- jak głosi pismo... Wziąłem sobie powyższe do serca i.... Przedstawiam: Dziurawy pieprzowiec!
 9. Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.

  Niby mogę... Nie znajduję odpowiedniego działu... Przy kieliszku nie bardzo pasuje... A, mam! Pofilozofuję.
 10. Bałkańskie laweciarstwo 2015, Anusia i Marulin

  Kurde... Można tam dwa razy do roku jeździć i za każdym razem odkrywać coś nowego. Już tęsknie... Dzięki za podróż. Tak przy okazji- mamy do siebie nie tak daleko- trzeba by się spotkać...
 11. Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.

  Jakie listy? Masz do mnie nr telefony to zadzwoń na drugi raz. Przez takie nieporozumienia gaśnie żar uczuć między nami.... :facepalm:
 12. Rumunia 2014, Anusia i Marulin

  Zaczyna się ciekawie. Część fotek ,,nie robi''. Załaduj je przez ,,uloader'' (na górze po prawj taki przycisk). Czekam ciąg dalszy.
 13. Co mi się śniło...

  Koszmary... Każdy ma swoje... http://joemonster.org/p/112452
 14. Przemyślenia wiejskiego filozofa.

  Plusy dodatnie i ujemne... Jest sobota wieczór. Zrobiłem przegląd w szafkach z przyprawami. Stwierdziłem braki... Odkryłem nowe potrzeby... Odpalam kompa, wchodzę na stronę dostawcy, odfajkowuję kolejne towary, potwierdzam zamówienie, wysyłam przelew... Wygoda... Popijam piwko... Niby fajnie... Kilka lat do tyłu odpalałem motor (ale tylko w dni robocze i do określonej godziny), jechałem pięćdziesiąt kilometrów i wchodziłem do sklepu wypełnionego aromatami... Starałem się dotrzeć do ,,Świata Przypraw'' (bo tak ten przybytek się nazywał) jak najwcześniej, najlepiej zaraz po otwarciu. Jako pierwszy klient dnia witany byłem kawą... Potem zaczynała się podróż przez kontynenty... Państwa... Kultury...Wychodziłem po kilku godzinach z zakupami o wiele większymi, niż wcześniej planowałem. To były czasy.... Dziś jest niby wygodnie... Niby szybciej... O każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia... Coś jednak chyba odeszło bezpowrotnie... Brakuje mi tych podróży... Kontaktu ze sprzedawcą.. Choć...
×

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.