Jump to content
 • Announcements

  • Hermes

   Nowa wersja forum   01/08/18

   Cześć!
   Jak łatwo zauważyć, zmieniło się nasze forum. Wgrałem najnowszy skrypt i jest cacy. Teraz będę pracował nad zrobieniem ciemnego szablonu do jakiego AllRidersi są przyzwyczajeni. Jeśli zauważysz jakiś błąd, napisz proszę w tym temacie:    

WieRcik

Zarejestrowani
 • Content count

  824
 • Joined

 • Last visited

About WieRcik

 • Rank
  Jedzie na piątce
 • Birthday 11/30/1976

Profile Information

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  HoLLyCity
 • Motocykl
  Tiger 885 Sprint ST955i
 1. Ale znaczący spadek formy odnotowaliście heheheheh.
 2. A mówiłem że ta franca zdechła bo to nie możliwe było tyle kręcenia , targania po parkingu i nic. Dzięki wszystkim , tże dotarłem do domu , ale ruch zajebisty i na dodatek wiperdzieliłem się w Kraków. A kable i karnister oddałeś?
 3. Będziesz 9 hehheheh ale śpisz z Dudkiem bo ostatnio szuka ch.... do du..ci heheheh możesz na legalu go dottkać , on to luvi
 4. Jak Ojciec Założyciel oszczał towarzystwo , to co się dziwić że chętnych brak :facepalm: :facepalm:
 5. Przeciskanie się między puszkami

  W/g orzecznictwa Sądu Najwyższego jeżeli nie ma wyznaczonych pasów ruchu na jezdni to jest ich tyle ile pojazdów może jechać jednocześnie obok siebie.
 6. Przeciskanie się między puszkami

  Ja się nie znam po raz kolejny pragnę to podkreślić JA SIĘ TYLKO LANSUJĘ heheheheh Art.2 ust. 7 pas ruchu - każdy z podłużnych pasów jezdni wystarczający do ruchu jednego rzędu pojazdów wielośladowych, oznaczony lub nieoznaczony znakami drogowymi Należy sprecyzować kilka rzeczy czy omijamy pojazdy czy je wyprzedzamy ( bo jak wiadomo czasem turlają się żółwim tempem)? Jeżeli omijamy to nie ma żadnego przepisu zakazującego tego typu działania , nawet jeżeli jest linia ciągła jedyne co to nie możemy jej przekroczyć Natomiast jeżeli wyprzedzamy to tutaj przepisy mówią jasno co jak i kiedy , nie możemy tego zrobić kiedy jest zakaz wyprzedzania i kiedy : Zgodnie z art. 24 ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20.06.1997r. (Dz.U. Nr 58 poz. 515 z 2003r - tekst jednolity), wyprzedzanie z prawej strony jest dopuszczalne: na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, na jezdni jednokierunkowej, na jezdni dwukierunkowej jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku. Należy podkreślić, że kierowca przed wykonaniem tego manewru obowiązany jest w upewnić się szczególności czy: ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu, kierujący, jadący za nim, nie rozpoczął wyprzedzania, kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu. Natomiast zabronione jest wyprzedzanie z prawej strony pojazdu silnikowego, jadącego po jezdni: przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia, na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi, na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany. Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika, który sygnalizuje zamiar skręcania w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony. Od i całą filozofia. Szaman takie internetowe pierdoły to sobie można w buty wsadzić , bo jak dojdzie do zdarzenia drogowego to się możesz zdziwić , piszą sobie coś ale nie podają żadnych podstaw prawnych takiego działania a to jest istotne.
 7. Spam post

  Kolegów olałeś , to jak Cię zagonić do pisania :sciana:
 8. [S] Triumph Sprint ST 955i

  Po raz fymfnasty podchodzę do tematu , zamieniłbym chętnie maszynę na coś w stylu DR 600/650/350 , albo coś w tym stylu , a wynika to z faktu iż młody już dość ostro popierdala na swojej PW80 i nie za bardzo wyrabiam za nim na Kociaku zwłaszcza po lesie. Także jak by ktoś coś wiedział to proszę o znak sygnał.
 9. Triumph Scrambler, pytania....

  Obawiam się że moje zdanie może nie być obiektywne z racji mojej chorej miłości do tej marki , a wiedząc co lubi Kristos to podrzucę takiego Scrambler a to cywilna wersja Scramblera Bonevill
 10. Stronki z wyznaczaniem tras

  O nowa dusza na forum , a czemuż to się nie przedstawiasz?
 11. Taaaaaaaaaa Kolega tak mu się spodobało bzykanko babci że sam teraz poleci co by mu nie przeszkadzać
 12. A kopa chcesz??? Czy wolisz żeby mój mastodont przewrócił się na Twoje pomarańczowe coś???
 13. Nie masz czego żałować , banda opitych gołodupców dotykających się siusiakami , nawet Wujek odkrył i na dodatek zaakceptował w sobie geja , jedynie Hermes zmienił orientację na geriatryczną zmierzającą w kierunku nekrofilii , babcia do dzisiaj wyje "MARCIN WRÓĆ , JESZCZE RAZ" :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:
 14. Prawa patentowe wykupiłeś? No przyznaję że moge nie pamiętać szczegółów transakcji hehehehhe
 15. Z walki z niedźwiedziami Dudeczku heheheheh
×

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.