Skocz do zawartości

Jakie moto do pełni szczęścia?


Ertek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ertek jak byś chciał to będzie do sprzedania wypieszczony DL w Rędzinach.

 

W tym roku limit wyczerpałem.

Ale w przyszłym...

Ten mały, wściekły KTM+ tereny w okół mojej działeczki nad Liswartą- będzie fan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd kozacki, ale to prawie szosówka, taki poczciwy osiołek, coś jak stare trampki 600-tki. Kumpel ma 660-tkę na asfalt+szutry i pomarańczową 690-tkę do porządnego zwiedzania mniej dostępnych rejonów

Dla mnie to na razie jedyny słuszny kierunek. Może w przyszłym roku, może uda się znaleźć już dłubniętą pod adv :s

AdventureTouringEnduroKTM690EnduroR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To jest prawdziwa LEGENDA DAKARU a nie Africa , przez 12 lat (1986 - 1998)kiedy startowały równocześnie ST wygrywała 7 razy a Africa 4 razy , także legenda Africi to czysty marketing Hondy , Yamaha miała na to wyj.... a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta ST XT900Z to byłoby idealne moto do zwiedzania świata. Szkoda że na koncepcji się skończyło. ST 1200 jest za ciężkie w średni teren. KTM'y są brzydkie, BMW nie lubię z zasady ;)

A tak na serio to mnie na nie nie stać.

Ale gdyby wypuścili nową Africę z poj 900-1000 i wagą poniżej 200kg., lub tą Yamahę to bym się szarpnął na dwu-trzylatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może i śmiech. Tylko niech się zrypie gdzieś w Albanii i bez lawety się nie obejdzie. (Tak samo z BMW czy KTM'em).

Afrę naprawię u kowala ;), albo przy drodze z pomocą lokalsów.

 

20140811399f3d4f16358a9002e2a6a0820428253a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huska TC 449.

 

201408133638eec564a7b46222daab35c036017a46.jpg

 

Ponoć się bardzo poprawiły jakościowo. Modele TE mają homologację na drogi.

Jest też TC/TE 250 (Obydwa silniki 4T), ale ta może być ciut za słaba, za to waży niecałe 100 kilo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega to ma chyba takie coś tylko w T2 , wcześniej miał 400cm i jak dosiadł 250cm to stwierdził że lipa będzie i dwie godziny później miał złamanego kulasa i rękę , nie docenił tej wariatki , stwierdził że już nie chce 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.