Skocz do zawartości

WinCE - jakie mapy i program na...


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyczyn ode mnie niezależnych, na najbliższym wyjeździe jestem zmuszony użyć do nawigowania poczciwego Larka 35AT :dodgy: Nie używałem go ponad roku, a bardziej zaawansowanie ponad dwa lata (bardziej niż AM po PL lud do dojazdówek), sporo mogło się zmienić, więc...

 

Jakie mapy/program:

1. Albania

2. Czarnogóra

 

Mile widziana możliwość jazdy po śladach. Dwa lata temu na AL najlepszy był Igo. W tej chwili, patrząc po MB, bardzo rozrosły się mapy OSM. Czy wymyślili przez ten czas coś nowego? Interesują mnie głównie drogi nieutwardzone, nie muszą być routowalne. Na asfalty zapewne wystarczy nawet AM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na 35 AT mam OziExplore z mapami sztabowymi (wojskowymi) i iGo- ten był używany przez kolegę podczas wyjazdu do Rumunii i sprawdził się najlepiej , co do Garmina to niestety sprzęt ciężko znosi to oprogramowanie i zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie musiałem się zdać na znajomego z Garminem, bo nie dość, że nie dociągnąłem świeżych map iGo, to OSM mnie zawiódł na całej linii, a ostatecznie lark również zaczął szwankować :dodgy: Ale ogólnie pojeżdżone dość konkretnie jak na dwie wycieczki po 2-3 dni https://picasaweb.google.com/114059692304049077714/MNEAL14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.