Skocz do zawartości

I Jesienny Zlot Allriders.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Hermes za foty- pierwszy raz dobrze wyszedłem na zdjęciach.

odkrył w sobie GEJA???:diabel::diabel:

Jak ja się cieszę, że nie było już mnie z Wami i nie nocowałem w grodzie (lubię spać na brzuchu). Nie chciałbym rano dokonać podobnego odkrycia... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I bez samic bo impreza do dupy będzie bo ta chce to a ta to , a za szybko jedziesz ,a musimy jechać po tych dziurach , sikać , pić , jeść , a czy oni muszą się tak drzeć , a musisz tyle pić , a za ile idziemy spać :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:, także proszę poddać kwestię samic pod przemyślenia w ostateczności znaleźć miejsce na popas z odpowiednią jakością i ilością samic obsługujących. SAMICA TO TWÓJ WRÓG:diabel::diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony to nie rozumiem , jedziemy żeby się spotkać w takim a nie innym gronie i po co zaśmiecać towarzystwo lafiryndami , jak chcemy zabrać żony , przyjaciółki to znajdźmy jakąś taką miejscówkę żeby je tam porzucić , baseny , spa inne takie , niech one tam sobie siedzą a my heja w pole i nie będą nam truły dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem tylko czemu zawsze muszę po Tobie poprawiać , człowiek by chciał się wyspać , odpocząć a tu nie dopchnij bo mało , Wielebny był ale jakoś tak słabo mu poszło , rozumiem raz dwa ale wciąż no ileż można:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.