Skocz do zawartości

I Jesienny Zlot Allriders.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Warto by obczaić jakieś fajne miejsca w okolicy i zrobić wspólne latanko.

Nie wyobrażam sobie' date=' aby tego nie było!

 

[b']Piwowarek[/b], czy moglibyśmy zamieścić tu orientacyjną cenę noclegu + jedzenia? Te 90zł, o których wcześniej wspomniałeś +/- nas też będzie obowiązywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to był dobry pomysł, aby rozbijać temat na dwa wątki. Wprowadza to małe zamieszanie, ale patrząc po małym zainteresowaniu może nie wypalić :/

 

Co do sprzętu tam wszystko jest. Projektor, laptop, ekran, nagłośnienie, mikrofony i światła dyskotekowe ;) ale z tym ostatnim bedzie wesoło jak wyjdzie bal samców ;) he he he

 

Wszystkie materiały, zdjęcia, filmy, muzykę wystarczy zabrać na pendrive ;)

 

Jeśli chodzi o koszty są one uzależnione od ilości osób jednak nie powinno być drożej niz 90pln/głowę jeśli ilość osób bedzie oscylowała w okolicach 20.

 

Tak jak wspomniałem zabierzemy ekipę i będziemy wszystko ustalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to był dobry pomysł' date=' aby rozbijać temat na dwa wątki. Wprowadza to małe zamieszanie, ale patrząc po małym zainteresowaniu może nie wypalić :/

[/quote']

 

Chciałem odseparować sprawy organizacyjne (główny wątek) od swawolnych rozmów (ten wątek). W razie czego, mogę połączyć oba w jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa jest gotowa - około 120 km. Zbieramy się w sobotę o 10 do 10,30 w Brzegu (opolskie) i jedziemy z ,,atrakcjami'' w kierunku Byczyny, by dotrzeć tam na +- 17-stą. W grodzie ,,kolacja'' i pokaz - zdjęcia, filmy, prelekcje, ,,wizyty w zakładach pracy''....

Mam nadzieję, że każdy coś przywiezie. Ja obiecuję trochę filmików i fotek własnej produkcji, oraz konfabulacje w okolicach tychże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1. Piwowarek + osoba towarzysząca

2. Hermes + aqlec

3. WieRcik

4. Ertek solo i bez wódki Oczko

5. Kristos (bez noclegu, tylko sobota). Jest szansa(bardzo duża)

6. Besku

7. IRo + przytulanka (jeszcze nie zdecydował która :facepalm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.