Skocz do zawartości

I Jesienny Zlot Allriders.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chłopy, ze względu na zmianę roboty mam okrojony czas w ten weekend. Postaram się dojechać na miejsce, ale nie obiecuje, że dotrę :(

 

Hermes, zaraz podam Ci SMSem namiary na Andrzeja, który zarządza grodem. Ustalisz z nim wszystko co i jak.

 

Przepraszam za małe zamieszanie, ale mam nadzieje, że zrozumiecie moje priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego:

 

1. Piwowarek + osoba towarzysząca - raczej nie, ale niewiadomo

2. Hermes

3. WieRcik

4. Ertek

5. Besku

6. IRo + przytulanka

7. Dwie sztuki jeszcze bez moto ale w puszce.

 

Wstępnie zaklepuje 10 noclegów + kolację + śniadanie + atrakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+/- https://goo.gl/maps/BzXeD

Pozwiedzać parę ciekawych miejsc, pokręcić się lokalnymi dróżkami.

 

Zapytam Andrzeja czy ma jakieś ciekawe miejsca warte odwiedzenia w okolicy Byczyny.

 

Tank, na kolacje i pogaduszki o wyprawach byście zostali? Może chcielibyście coś zaprezentować!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to pojecia nie mam... Mam 3 miesięczne bejbi i Pani Małżonka niezbyt chetnie patrzy na moje jazdy... :) Gdybym miał zostać na kolacji to pewnie i zostalbym na nic, ale negocjacje mogą być trudne :D Co do noclegu klechy, to pojecia nie mam.

Gdybym został, to wezmę pena z jakimiś fotkami z moich wycieczek, chociaż za bardzo nie mam sie czym chwalić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym został' date=' to wezmę pena z jakimiś fotkami z moich wycieczek, chociaż za bardzo nie mam sie czym chwalić. Uśmiech [/quote']

Byłoby super!! Fotki, filmiki, narracja mile widziane!

 

Ja mogę poopowiadać o tegorocznym wypadzie w Alpy.

 

Wszystko zależy jak się sytuacja rozwinie jak tank załatwi przepustkę i ja zostane zatankować ;-)

Okaże się pewno w piątek chyba że żeby zostać to trzeba się już zadeklarować

Byłoby fajnie, jakbyście zawitali. Piątek moim zdaniem to totalny deadline jeśli chodzi o ewentualną dostawkę. I wcześniej dalibyście znać, tym lepiej.

 

Wstępnie jak pisałem na chwile obecną 10 noclegów powiedziałem. Ale dostawić pryczę nie powinno byc problemem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem dzisiaj glebe:facepalm::facepalm::facepalm: i ponaciągałem sobie jakieś ścięgna w kostce i kolanie lewej nogi. Myślę że do soboty się wygoi. Jednak wolę ostrzec. Afryka straciła swój "sznyt" i lewa strona czachy została na drodze, ale jeździ. Jak z nogą będzie OK to przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.