Skocz do zawartości

MOTOFRAJDA


Mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, interesuje mnie kupno Yamaszki MT-03 z Salonu MOTOFRAJDA w mieście Nędza (woj. śląskie) i ciekawi mnie czy macie jakieś opinie o tym sprzedawcy oraz czy ktoś z okolic byłby w stanie zaglądnąć do salonu i ocenić stan MT. Szkoda mi jechać, jeśli miałbym wrócić bez moto. Planuje oglądnąć go w sobotę, byłbym wdzięczny za oszczędzenie czasu i pieniędzy.

 

Tutaj link do MT-03: http://otomoto.pl/show?id=M3877231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ją jakieś 3 miesiące temu. Stała cała zimę na salonie i padł akumulator. Nie mogli jej odpalić, ale znaleźli inny akumulator i ruszyła. W super stanie to ona nie jest. Moje byle K1300R z przebiegiem prawie 50000km w trzy sezony wyglądało jak z salonu przy tej "małej purkawce". Widać było, że poprzedni właściciel tylko na niej jeździł nie przykładając się do dbania o maszynę. Jak dobrze pamiętam coś tam jeszcze mokro było od oleju, więc zrezygnowałem bo moto miało być dla mojej kobiety, więc szukaliśmy czegoś w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Suzi u tych chłopaków. Obejrzałem wszystkie moto które mieli wtedy i byłem pod wrażeniem. Jedno BMW ośmioletnie wyglądało jak nowe. Ceny mają realne. Zrobiłem ok. 500km. i warto było. Moto przywieźli pod garaż bez dopłat. Stargowałem cenę o 10%. Moim zdaniem warto śledzić ich oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.