Skocz do zawartości

Jaki smar do łańcucha


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Hipol hehehehhehheheheh wqrwiało mnie pamiętanie o łańcuchu , smar który się lepi do wszystkiego i za chu... bez mocnej chemii nie idzie go zmyć , kupiłem używanego scottoilera i mam spokój , podstawowy zbiorniczek ustawiony na 3 starcza na 4500-5000km , większego zabrudzenia felgi niema , łańcuch popsikany specyfikiem do felg można umyć zwykłą myjką bezdotykową , a tak niestety wiecznie zapominałem.Teraz kupiłem drugiego do Tygrysa w wolnej chwili zaraz go zamontuję.To było w zbiorniczku jak go kupiłem i starczyło na 3700km , w trasie można przestawić na 2

2014092941e7707985b80ee63d3fef8dbb6389121c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VALVOLINE WHITE SYNT CHAIN LUBE - biały gęsty smar, podobny konsystencją do BELLRAYa lecz tańszy o połowę, dobrze trzyma się łańcucha, nie wędruje na felgę, jedyna wada to krótkie przebiegi pomiędzy smarowaniem. Jednak cenka mi to zrekompensowała także polecam. Przy okazji tematu o Hipolu - dziś pierwszy raz przesmaruję łańcuch olejem przekładniowym i zobaczę jaki będzie efekt :D Czytałem już różne opinie na ten temat ale nie ma to jak przekonać się samemu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyfer w oleju, kardan na sucho. BMW bardzo chciało byc zajebiste i gdy wprowadzili 1200 stwierdzili, ze oleju sie nie wymienia. Po dwóch latach (i paru tysiach euro na akcje serwisową) zmienili zdanie i teraz wymienia sie co 20tkm- tak jak w galopkascie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.