Skocz do zawartości

Prostownik


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

TEŻ MAM TAKI .. Nie polecam . Lepiej poczekać i dołożyć więcej kasy i kupić normalny . A jakieś niemiecko/ pakistańskie gówno. Ja kupiłem wydałem coś koło 70zł i po roku wydałem znowu kase na taki co działa. Zresztą ja na temat LIDLOWSKICH zakupów jestem mocno uprzedzony i niegdy jeszcze nie powiedziałem dobrego słowa o produktach z Lidla . No oprócz płatków owsianych (bo je bardzo lubię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną jedyną rzeczą jaką warto było kupić w lidlu to była myjka ciśnieniowa za niecałe 600zł , jak ją zobaczył kumpel z Karchera to sraczki dostał bo u nich taki sprzęt 4000zł kosztuje , mosiężna pompa , złączki , komplet końcówek i pracuje na servicie ciężarówek 5 rok. Prostownik kupiłem w Intermotosie , działa bez zastrzeżeń , łącznie z ładowaniem pakietów do samochodzika RC.

http://intermotors.pl/product-pol-64356-Prostownik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

ja mam taki działa ładuje nim baterię i 6v i 12 v myślę że ta pieniążki może być

http://allegro.pl/prostownik-elektroniczny-ladowarka-6-12v-4-120ah-i7154832868.html?snapshot=MjAxOC0wMi0wMlQwNzowODoyNC4yOThaO2J1eWVyO2M3NjlkZTBlYzljZGU2ZDY1NDJiYTI2ZTE1ZTVhZDlhM2Y4OWUwYjc0NWZlMTY5YzY1OTEyMDQxMGI4ZDk5ZmY%3D

oprócz tego mam bestera herkulesa 501 ale ten nie nadaje się do aku motocyklowych a tym geko ostatnio podładowałem nawet baterie w aucie i dał rady

Edytowane przez old1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Cteka z testu i daje radę.

Dla mnie istotne jest to że jest mały (mieści się pod zamkniętą maską samochodu), automatyczny i można zastosować w motku stałe gniazdo do jego podłączenia.

(W XChallenge’u mam aku pod bakiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.