Skocz do zawartości

Tank w Mongolii


wielebny67

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam wiadomości z wyprawy tanka do Mongolii ;-) jeszcze trochę i będzie się to wspominać i się z tego śmiać ;-) narazie sytuacja wygląda tak Mongolia 1 :Tank 0

 

Czesc Dzieciaki! ;) Dzieki wielkie za troskę, wsparcie i zyczenia a przede wszystkim za WIELKĄ POMOC, której mi udzielacie- zorientowani niech juz szykują wątroby, bo lekko nie bedzie...;) U mnie wszystko OK- po prostu umiem się w zyciu ustawić i zamiast się czolgac w błocie wybrałem opcję all inclusive;) Po 20stu godzinach transportu wspaniałymi mongolskimi autostradami(800km, w tym ok polowy to nowy chiński asfalt, reszta to cos bez nazwy;)) leżę sobie w najlepszym szpitalu w UB- jest jak w Leśnej Górze, tylko personel ładniejszy, milszy i bardziej profesjonalny:) Po zrobieniu CT okazało się, ze zamiast jednej kości w obojczyku, mam trzy, z czego jedna z nich chciała uciec.:) Jest OK, dostaję morfinke- lepiej niż w Amsterdamie, a chłopaki się męczą i do domu maja daleko a czasu niedużo... Trzymajcie za Nich kciuki, bo to Oni wylosowali czarnego Piotrusia- tu w Mongolii slowo offroad nabiera prawdziwego znaczenia, jest naprawde ciężko, odległości miedzy ludzkimi siedzibami olbrzymie, o pomoc trudno, a zostali tylko we dwójkę. Ja sobie wrócę samolotem i na haju, a Oni po tej orce jeszcze przez tydzień będą musieli pedałować po niezbyt bezpiecznych i komfortowych rosyjskich drogach..<br /><br /><br />Ale i tak nie będziemy zalowac, ze tu przyjechaliśmy. Mongolia jest piekna, dzika i egzotyczna, ludzie żyją tak samo jak ich przodkowie i są niebywale przyjacielscy a przyroda nieskalana, no i jeszcze Rosja- Syberia, Tajga, nocleg na brzegu Bajkału... jednym słowem - podróż życia! Martwię sie tylko o mojego osiołka, ktory został sam w (doslownie) samym środku czarnej d.... :'(<br /><br /><br />Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i powtarzam- trzymajcie kciuki za Chlopakow, bo nie maja lekko...<br /><br />PS. Last news- chłopaki wczoraj wieczorem dojechali do Khovd- dzis (tu jest prawie południe) planują dojechać do granicy.

Bieżące informacje można śledzić tu

http://www.bmwmotoklub.pl/viewtopic.php?t=17762

Edytowane przez wielebny67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Hermes pisze ;-) 11 ma wylecieć do polski, junkers że strazakiem mają jeszcze jakieś 6000 do domu :-D junkers też poobijany, Mongolia dała w kość w wek pewnie będę się widział z tankiem to będzie więcej info, narazie mało informacji Tanku cały czas nawalony na morfince ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem! :)

Jak juz wiecie, troszkę mi nie poszlo na mongolskiej autobanie ;) ale ogólnie nie ma tego złego... Dzieki temu jest mi teraz zAAAAjEEEbiscie, leżę, obsługują i usługują piękne dziewczęta wpadające biegle językami :D i wracam do domku biznesklasą a nie 8tkm z bolącym od siodla dupskiem.;) Dzieki wielkie za zyczenia i pozdrawiam Was z Ułan Bator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.