Jump to content
wielebny67

Chiński uchwyt x-grip

Recommended Posts

Chińczyk wszystko podrobi i ulepszy :-D Factory price Motorcycle Stand Holder 12V USB Charger Power Outlet Socket For iphone 6/6 Plus 51118

http://www.aliexpress.com/item/Factory- ... 64453.html

(from AliExpress Android)

No dotarł uchwyt z tej aukcji A STYLE 12v X-Grip Motorcycle Phone Holder, 5V 2.1A USB port Car Charger

http://s.aliexpress.com/zQBZj2aa

(from AliExpress Android)

Pierwsze wrażenie super wykonanie w niczym nie odbiegajace od oryginału a wręcz mocniejsza sprężyna i pewniejsze trzymanie (Xperia z1) jeśli się okaże że ładowarka trochę podziała to już naprawdę będzie rewelacja

7fc5d6f233b26a0115c051c5e9a8bbe4.jpgb573d8be7601a035aef4eec9546dfd97.jpg

Edited by Hermes
Poprawiłem HTML

Ciekawie to wygląda.

Piszesz że mocniejsza sprężyna - żeby Ci nie zgniotła kalkulatora :D

Tak sobie myślę, że może to byłby dobry uchwyt na mojego Larka :D

Miałem oryginał rama ale odrzucił tel :-( ten wydaje się trzymać lepiej no i na + że z ladowaniem choć w to nie dokonca ufam bo ładowarki na moto mnie nie lubią i wytrzymują tylko kilka godzin :-(

No i przy więcej sztuk w przesyłce jest większe ryzyko cła i zbędnych formalności

Wielebny ile czasu to szło do Ciebie , zamówiłem w 16 Lutego i póki co nie dotarło jeszcze.

Jak zamówiłeś 16 lutego a jeszcze nie doszło, to weź numer przesyłki z Aliexpress i sprawdź go np na 17track.net. Jak ci tam nic ciekawego na temat paczki nie powie, to otwórz spór na Aliexpress i zwrócą ci kasę.

Do mnie dochodzą w około 14 dni choć ostatnio czekałem 1,5 miesiąca :-( tak jak Lompi radzi sprawdź gdzie jest paczka, w Polsce niknie ale po pojawieniu się w Polsce ok 2 dni i jest dostarczona

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Jak otworzyłeś spór to sprzedający ma 5 dni kalendarzowych na to żeby się do niego ustosunkować, jak nic nie odpisze to z automatu ali zwraca i kasę. Sprawdź dokładnie co się dzieje z twoim sporem skoro zgłosiłeś go 'dawno'.

Tak to wiem , tyle że nigdzie nie można go sprawdzić bo wszędzie wyskakuje "numer nie istnieje".

To jak na 17track nie istnieje, to znaczy że chińczyk zrobił ciebie w chu** i nie wysłał paczki. A na pewno nie w paczce o tym numerze- tylko i wyłącznie spór, odzyskanie kasy i ponowny zakup.

Kupiłem na innej aukcji i nr wyskakuje , a chińska małpa chce żebym zakończył spór i za dwa tygodnie otworzył na nowo, do Aliu trzeba napisać żeby zwrócili kasę czy sami to zrobią?

Kupiłem na innej aukcji i nr wyskakuje , a chińska małpa chce żebym zakończył spór i za dwa tygodnie otworzył na nowo, do Aliu trzeba napisać żeby zwrócili kasę czy sami to zrobią?

I jak sprawa się zakończyła?

Ryżojepca oddał kasę i chciał żebym mu dał 5 gwiazdek , od tego drugiego przyszło elegancko i gitara.

Ciekaw jestem ile to żre prądu w stanie spoczynku bo nie zmierzyłem a nie chce mi się zbiornika zdejmować, nie mierzyłeś czasem?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze nie podpiąłem w piątek będę grzebał.

Ma ktoś jakiegoś sprawdzonego X Gripa?