Skocz do zawartości

Pozdrowienia ze Śląska.


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie użytkowników forum Allriders :)

Mam na imię Andrzej, na forum trafiłem poprzez link, który administrator Hermes zamieścił w swoim podpisie na Forum VStrom Club.

 

Od pewnego czasu przeglądam to forum i wreszcie postanowiłem się zarejestrować.

Obecnie jeżdżę motocyklem Suzuki DL 650 V-Strom z 2009 roku a wcześniej posiadałem Yamahę Drag Star XVS 650 z 1997 roku.

Zmieniłem motocykl ponieważ bardziej niż latanie wokół komina rajcują mnie dalsze, dłuższe wyjazdy a poczciwy drag nie nadaje się (moim zdaniem) do uprawiania turystyki motocyklowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jędrek. Widzę że wybrałeś tą samą drogę co ja. Ja też przesiadłem się z drag stara na turystyka. O ile się nie mylę to Ty wrzuciłeś na forum drag stara relacje z wyprawy do Chorwacji? Fajne zdjęcia.

Edytowane przez Albert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za miłe przywitanie na forum Allriders.

 

Albert ale Ty podniosłeś poprzeczkę znacznie wyżej ode mnie - mam na myśli zmianę motocykla.

Pewnie moja motocyklowa droga również będzie zmierzać w kierunku motocykli sportowo-turystycznych ponieważ na turystyczne-enduro jestem za niski :(

 

Tak, to moja relacja z ubiegłorocznej wyprawy do Chorwacji, którą zamieściłem na forum yamahy drag star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DL650 można mocno obniżyć na kościach. Z kanapy też da się wycisnąć parę cm.

DL'a mam w sam raz ale to już jest maksymalna wysokość motocykla (kanapy) jakim mogę komfortowo jeździć.

 

Myślałem raczej o motocyklach takich jak nowa Honda CRF1000L, Yamaha XT1200Z, BMW F800 czy R1200 - niestety wszystkie za wysokie.

Na razie wiele radości daje mi moja obecna maszyna i przez jakiś czas nie mam zamiaru szukać innego motocykla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.