Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś przy swoim sprzęcie


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Stopka założona ;)

Kanapa się robi u mistrza zetjohnego. Zamówiłem klasyczną, bez poszerzeń a'la turystyk. Kazałem podwyższyć 5cm. i tyle. Niestety będzie dwukolorowa, czyli boczki niebieskie a góra czarna, Antypoślizgowy skaj występuje tylko w czarnym. Cena 250zł. Myślę że OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kanapa miodzio. Trochę wysoko, tylko dzięki obcasom dotykam całymi stopami ziemi. Stara była już mocno sklepana, praktycznie zero miękkości. Po 2 godzinach dupa cierpła. Poza tym na mrozie mi popękała Teraz mam pełen komfort.

 

2015041609057468d7f615a7a8dbb657e314cdd6

201504160187cc28c80089067f9572258b249bd3

201504165503e890d38cb9243a116ba7f6275f9d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mniamniusie te rurki! Do Jawy? ;)

 

Jadę umyć Afrykę, bo strasznie upaćkana i oblepiona robactwem.

Jeszcze tylko dolewka oleum do oliwiarki łańcucha i Moto gotowe do zlotu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wzięliśmy się z Siwym i wymienił mi łożyska w kołach , główce ramy , dzisiaj zdłubałem klocki wieczorkiem łożyska w tylnym kole , ale będzie zapier.... , a Besku dzisiaj oblał egzamin na "A" heheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Właśnie przetestowałem moduł OBDII poprzez BT z aplikacji TuneECU na Androidzie w Samsungu Xcover 2 na pcjencie Triumph Tiger 955i i Sprint ST 955i , sprzęt śmiga pierwszorzędnie , połączył się bez pierdnięcia w przeciwieństwie do kabla i laptopa ,  z czytał błędy , skasował , pokazuje elegancko ustawienie przepustnic , zapłon , obroty , temperaturę , ładowanie , z tego co zauważyłem ma możliwość zmian niektórych parametrów po osiągnięciu temperatury i wyłączeniu się ssania , ponadto aplikacja po użyciu kabla pozwala na zmianę map. Jutro jak czas pozwoli to się jeszcze pobawię. A no i cena OBDII jakieś 7$.

Edytowane przez WieRcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Wiercik! Ciekawe czy OBD2 ma mój DL. Ostatnio Focusa mego diagnozowałem przez ten port.

 

W sobote poprawiłem gumy zbieraka w tylnym kole. Ponaciągałem pocięta dętkę bo miałem delikatne luzy. Teraz jest bajera!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba jednak rozbiorę Sprinta na golasa , jeszcze ze dwa telefony od potencjalnych kupców i decyzja zapadnie , no chyba że ktoś przyjedzie go kupić to będziecie mnie odwiedzać we Wronkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem navi. Oczywiście okazało się że pod czachą bałagan, i baranie skrętki. ;)

201505200127420a43c9832b193406064bdff74b

Polutowałem i założyłem koszulki termokurczliwe.

20150520162de55d9e22134623ea197b49b5fe73

Bałaganu nie ubyło od tego ale samopoczucie mam lepsze. ;)

201505200746ae1fc8cc774ac14ec94984a5a151

Polatam pod wieczór to cyknę fotki kierownicy z nawigacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przy okazji prostowania lag zakładam sprężyny progresywne i gęsty olej. Oczywiście nowe uszczelniacze. Honda dostanie także tarcze i klocki Brembo. Moto w warsztacie, części w drodze a ja jadę z dziećmi na wakacje do Darłówka.

Edytowane przez Ertek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mechanik (Michał Bejm) do którego oddałem moto, odradził mi tą firmę. Nie wiem gdzie on wozi pokrzywione lagi, nie chcial się zdradzić. Tródno mi na teraz ocenić tą usługę. Natomiast bardzo na + zaskoczyło mnie utwardzenie (sprężyny progresywne i olej 10W) przedniego zawieszenia.

 

Jak zaworki Hermesku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko cieszy sie pozytywna opinia jak czatalem.

 

Zaworki klepia. Dzis zjezdzilismy Transalpine. Lancuch ledwo zipie (modle sie bym zrobil na nim jeszcze te 1300km), lewa laga sucha bo na offie wszystko "zwrocila" co ja boli [emoji14]

Po powrocie bedzie co robic ;d

 

Ale najwazniejsze ze osolki poki co swietnie sie sprawuja!!

 

Pozdro z Banity!

 

wytapatalkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.