Skocz do zawartości

Lark 43.3


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

ekran.jpg

Nawigację kupiłem 3 lata temu za 179zł (chyba). Do chwili obecnej zrobiłem na niej około 40000km - głównie na motocyklu. Jeździłem na Automapie. Pozwolę sobie napisać parę słów o ty urządzeniu.
Ogólnie rzecz biorąc nawigacja dobrze się spisuje, w miarę szybko łapie fixa, a wyznaczanie tras nie trwa wieczności. Przeważnie miałem ją w uniwersalnym pokrowcu montowanym na kierownicy. Miało to swoje plusy i minusy oczywiście. Najbardziej wkurzające było obijające się słońce od folii pokrowca... Ale niestety z tym nie dało się nic poradzić. Problemem mojego Larka było gubienie zasięgu na wysokogórskich serpentynach. Śmigając po Alpach często zdarzało się, że kierunki jazdy wybierałem "na oślep" przez co przypadkowo odwiedzałem piękne miejsca ;) W każdym razie wystarczyło na chwilę się zatrzymać by navi złapała fixa. Kolejną przygodę miałem w Rzymie gdzie Lark się mocno zawiesił - teraz już wiem, że było to spowodowane włączeniem się opcji wyświetlania budynków w 3D na Automapie - zarżnęło to Larka.

Większych problemów z urządzaniem nigdy nie miałem - kiedy miał się włączyć to się włączał, gdy chciałem przemieścić się z punku A do punktu B to mnie prowadził.

Generalnie uważam że to świetne urządzenie pod względem jakość/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.