Skocz do zawartości

Michelin Anakee II


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

910.jpg

 

Genialna oponka, która fantastycznie klei się do asfaltu. Czy suchy czy mokry, nie tracisz do niej zaufania. Na szuterkach i delikatnych bezdrożach daje rade!

Póki co, dla mnie numer 1 jeśli chodzi o uniwersalną oponę.

Gorąco polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Panowie, zastanawiam się nad kupnem Anakee II na tył, bo mi się moja Michelinka Pilot Road 4 wypłaszczyła troszkę. Z przodu jest ok więc zmieniłbym tylko w tyle. Nie chciałbym stracić za dużo na asfalcie, zwłaszcza mokrym, gdzie Piloty nigdy mnie nie zawiodły. Z drugiej strony jak się trafi jakiś odcinek szutrowy to fajnie by go było przejechać bez większych problemów, poza tym większych ambicji offowych nie mam. Będzie to dobry ruch czy raczej zostać przy typowo szosowych oponach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachwycony Anakee'nami II. Na mokrym rewelacja - nigdy nie miałem jakis niemiłych sytuacji.

Niewątpliwie jest to opona bardziej terenowa, ale nic nie traci w mojej opinii ze swojej "szosowości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja mam ponad 30 tysięcy na mojej tylnej i jeszcze by zrobiła z 2-3 tys. Duża część z tego to z plecaczkiem i pełnym okufrowaniem więc jest bardzo dobrze. Dla mnie to super opony z jedną wadą, ząbkują się i wyją w zakrętach. Teraz chyba spróbuję Pirelli scorpionów, wszyscy chwalą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.