Jump to content
  • Announcements

• Hermes

Nowa wersja forum   01/08/18

Cześć!
      Jak łatwo zauważyć, zmieniło się nasze forum. Wgrałem najnowszy skrypt i jest cacy. Teraz będę pracował nad zrobieniem ciemnego szablonu do jakiego AllRidersi są przyzwyczajeni. Jeśli zauważysz jakiś błąd, napisz proszę w tym temacie:    
Sign in to follow this  
Hermes

Michelin Anakee II

Recommended Posts

910.jpg

Genialna oponka, która fantastycznie klei się do asfaltu. Czy suchy czy mokry, nie tracisz do niej zaufania. Na szuterkach i delikatnych bezdrożach daje rade!

Póki co, dla mnie numer 1 jeśli chodzi o uniwersalną oponę.

Gorąco polecam!!

Jest ona jeszcze w dystrybucji ? Bo podobno skończyli produkcję

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wznowili produkcje po tym, jak się okazało że Anakee III to niezbyt dobre posunięcie ze stajni Michała...

Chyba też nabędę, zbiera świetne opinie na opona. W innym przypadku pozostała by pewnie TKC70

TKC70 to też nie wypał zwłaszcza na przodzie , z relacji kolegów z Tiger forum wynika że zwłaszcza na przodzie bardzo szybko się ząbkują.

Panowie, zastanawiam się nad kupnem Anakee II na tył, bo mi się moja Michelinka Pilot Road 4 wypłaszczyła troszkę. Z przodu jest ok więc zmieniłbym tylko w tyle. Nie chciałbym stracić za dużo na asfalcie, zwłaszcza mokrym, gdzie Piloty nigdy mnie nie zawiodły. Z drugiej strony jak się trafi jakiś odcinek szutrowy to fajnie by go było przejechać bez większych problemów, poza tym większych ambicji offowych nie mam. Będzie to dobry ruch czy raczej zostać przy typowo szosowych oponach?

Ja jestem zachwycony Anakee'nami II. Na mokrym rewelacja - nigdy nie miałem jakis niemiłych sytuacji.

Niewątpliwie jest to opona bardziej terenowa, ale nic nie traci w mojej opinii ze swojej "szosowości".

to chyba się skuszę, można kupić za niewiele ponad 400 zł. W czerwcu wybieram się do Rumunii to założę przed wyjazdem :)