Skocz do zawartości

Jaki system smarowania łańcucha


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie zamawiam motooilera, proste rozwiązanie chyba najlepsze a ma osobny wyłącznik, to chyba zaleta. Myślałem nad lubrixem ale widziałem kilka opinii, że chlapie, więc nie wiem jaka korzyść z tej elektroniki. Antyks z forum DL'a ma motooilera, widziałem motor - koło suche, nic nie chlapie, zadowolony od kilku lat. Stawiam więc na prostotę, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założę, to wrzucę :) Na razie jeszcze się produkuje, montować będę pewno zimą...

Dla ścisłości, w pon-wtorek zrobiłem 200 km do roboty i z powrotem, super się jechało :)

Edytowane przez staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/scottoiler-komplet-gratisy-oliwiarka-smarownica-lancucha-olejarka-CID5-IDisLzl.html#8712039d44

Tylko zamiast tych twardniejących przewodów zastosowałem przewód paliwowy , 5zł za1m , kupiony w IC.


http://allegro.pl/scottoiler-zbiornik-oleju-vsystem-i6144645741.html

Edytowane przez WieRcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to masz za montaż , wpinasz się w podciśnienie z airboxa , przykręcasz olejarkę , ustawiasz na 3 jeżeli zalejesz go Orlenem przekładniwoym , trytykami przypinasz przewód do oleju i po sprawie nawet browara nie zdążysz wysączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest do wyboru miejsce montażu zbiorniczka, poprowadzenie wężyków, dokładne umiejscowienie dyszy, parę niuansów można podpatrzeć. Ale zapomniałem, że Kolega już nie na DL'u śmiga więc to nie do końca porównywalne :)

Ja będę miał troszkę więcej zabawy, zamiast podciśnienia zasilanie i mocowanie sterownika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja kupowałem na enduro7.pl coś w miarę taniego. Dużą zaletą była cena, można by powiedzieć, że prawie darmo. Paczka doszła w ciągu kilku dni, więc bardzo sprawnie. Teżjest to rozwiązanie podciśnieniowe i faktycznie sporo zależy od regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.