Skocz do zawartości

Forumowe naklejki


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Logo się jest w trakcie tworzenia, w związku z tym pomyślałem że może byliby chętni na forumowe naklejki?

Planuję je wykonać w formacie 10cm x 10cm. Koszt jednej nalepki będzie oscylował w okolicy 2zł z tego co się orientowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie naklejki to będzie dodatkowa promocja forum! Powoli kończymy z Ventus'em konfigurować silnik forum itp. Kolejnym krokiem będzie robienie reklamy naszego forum. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zakupimy komercyjny skrypt vBulletin i zbudujemy wielki portal i podepniemy pod niego forum.

 

Ja planuje wziąć parę setek dla potencjalnych chętnych i na dodatkowe eventy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym tygodniu postaram sie zrobić projekt wektorowy naszego loga. Jeśli wszystko pójdzie dobrze z planem, pod koniec przyszłego tygodnia będziemy mieli swoje naklejki!

Rozmiar mniej więcej 10cm na 10cm!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Troszkę termin się opóźnił. Logo jest już z w wektorze. Naklejki planuję wykonać na ploterze, przy wykorzystaniu folii przeźroczystej. Pytanie, czy naklejki mają być cięte po konturze (droższa zabawa) czy po prostu prostokątne?

Logo będzie miało wymiary 10cm (szerokość) na 6cm (wysokość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czołem wszystkim!!

 

Doszło do mnie 250 sztuk pierwszych naklejek forumowych http://allriders.pl/!!

Ten kto chce sprawa wygląda tak.

Naklejki są na foli polimerowej z cięciem po obrycie. Wymiary: 100mm (szerokość) na 58mm (wysokość). Przyszły w jednym akruszu. Z aqlec'em ręcznie je wycinaliśmy. Jeśli coś będzie nie równo to się nie przejmujcie. Naklejka jest cięta po obrysie jak wyżej wspomniałem!

2014072422c2e76cbf009312994ff5772426fa6c9d.JPG

2014072423ee93edcc4aee8b7e56a1fb6ba4239cfe.JPG

 

Koszt naklejki 2zł + wysyłka 2zł (cena zawiera koszt koperty + przesyłkę listową nierejestrowaną ekonomiczną, do 20 sztuk naklejek).

 

Chętnych zapraszam na PW!

 

PS Wybaczcie za słabą jakość zdjęć - robione komórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.