Skocz do zawartości

Polatali dzis?


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś wróciłem z parodniowego wypadu w góry Beskidu Żywieckiego.

Objeździłem tereny Wisły, Koniakowa, Rycerki itp. Spróbowałem troszkę off u babci, ale szło dużo ciężej niż na DR'ce. Poniżej parę fotek :)

 

2014062146092aa66fa2ea69e2f2e6eebe3f358acc.JPG2014062148e077debad1a0560c39bcccbe956e3704.JPG2014062150c34171711ab5b2d338f5f1ac21cabf2b.JPG2014062152bec1e9b4047cf60f6e4bc9b678d333eb.JPG2014062154b792dc90a0ce26cefeee19172cee8c44.JPG201406215574494ee1bbb388944e80277aaa863c16.JPG201406215774ad2dfb67b74227a67b177533e108bd.JPG20140621598206afd3e354fd67e8ae05475f3da188.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie się w sobotę udało wybrać w fajną trasę. Od kilku tygodni chodziła mi po głowie wycieczka w okolice Małej Fatry. W końcu się udało.

 

Pogoda była ładna, ciepło (zbyt ciepło na miasto, idealnie na trasę), chociaż nad Tatrami wisiały ciężkie chmury. Zakopianka jak Zakopianka, w sobotę rano załadowana, ale udało się ją w miarę szybko przebyć. Odbicie na Czarny Dunajec, tankowanie i jedziemy na Słowację.

 

Do Zuberca pojechałem przez Oravice - fajna droga przez las, ale słabej jakości. Przy basenach trzeba zwolnić - ale to akurat zaleta, bo można podziwiać widoki przez płot :>

 

Potem Zuberec i trasa na Liptowski Mikułasz - słynne serpentyny. Po przejechaniu ich nie miałem dosyć, więc zawróciłem, żeby zrobić je raz jeszcze. Zdecydowanie było warto. Pusto nie było - kiedy zawracałem, minęła mnie zorganizowana wycieczka jakichś 10-12 motocyklistów.

 

Droga na Rużomberok raczej nudna, ale przejazd z Rużomberka do Żyliny - zdecydowanie fajny. Długie zakręty na szerokiej drodze, piękny asfalt, zielony las, strome zbocza, i leniwie snujący się z boku Wag. To był ten fragment, dla którego chciałem tam pojechać - przejeżdżałem tamtędy dwa miesiące temu wracając z wakacji.

 

Później droga na Namiestowo - z początku nudna, bo przez wioski, ale przed Orawską Leśną robi się naprawdę ciekawie. Piękne serpentyny wijące się w górę i naprawdę mizerny ruch. Później już Namiestowo, przeskoczenie boczną dróżką przez granicę, i tankowanie przed Jabłonką. Obawiałem się, czy wystarczy mi benzyny na przejazd przez słowacki kraj drogiego paliwa, ale po 250 km okazało się, że Yamaha zadowoliła się 4 litrami na setkę. Dawno nie udało mi się zejść do takiej wartości.

 

No a później już powrót zakopianką, czyli nic super interesującego. Niemniej cała wycieczka bardzo mi się podobała. Wyszło z tego jakieś niecałe siedem godzin jazdy (450 km). Nie zatrzymałem się nigdzie na obiad, więc na razie niczego nie jestem w stanie polecić. Ale myślę, że trzeba będzie tę trasę powtórzyć - może w drugą stronę? Ktoś kiedyś chętny?

 

Dla zainteresowanych - trasa jest dostępna tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W końcu przegoniłem królową po polnych drogach. :)

Coraz bardziej mi się podoba ;)

Na asfalcie spokój i wygoda. Poza robi się ciekawie. Tylko opony przydały by się bardziej "agresywne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ertek, ja na moich Tourance'ach w weekend paplałem się w błotku :P Dziś byłem na spotkaniu vstromclubu (małopolska) i "wstyd" mi było takim brudasem przyjechać :D

 

WieRcik, no tak, ciężko ogarnąć dwa komary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

amatorski filmik z amatorami - niedzielne latanie (zdjęcia)

 

 

Kierownik na KLE nadział się na rów na łące - połamał kaskiem szybę, czarna DRka spadła metr przede mną na kierownicy z kołami w powietrzu, driver poleciał dalej. Działo się! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorski filmik z amatorami - niedzielne latanie

 

 

Kierownik na KLE nadział się na rów na łące - połamał kaskiem szybę' date=' czarna DRka spadła metr przede mną na kierownicy z kołami w powietrzu, driver poleciał dalej. Działo się! :D

[/quote']

 

No to żeśmy sobie obejrzeli:facepalm::facepalm::facepalm:

 

Rozwiń opis. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.