Skocz do zawartości

VI Zlot Allriders.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda na to że przyjadę. :)

 

1 Hermes
2 Dondi
3 Dudek
4 IRO
5 WojtekB
6 Fish (jak blisko i nie będzie padać)
7 KJU - chciałbym poznać szanowne towarzystwo, podajcie termin (22-24.09 - zlot TA)

8 Pedro535

9 Ertek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem. Dziękuje wszystkiem za wspólny wypad.

W szczególności dziękuje Dondiemu. Miło było siedzieć obok i dzielić z Tobą kieliszek ;)

Wiercik masz szczęście ze dotarles ;)

Mam nadzieje ze wszyscy dotarli cało i zdrowo.

Edytowane przez dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czeznę w Mszanie. A było to tak: podjechaliśmy zatankować. Dystrybutor z dwoma nalewkami, Tomek leje z jednego, ja chwytam drugi. Normalna zielona rączka. Nie przyglądałem jej się zbytnio. Zapłacone i w drogę. Po pary kilometrach zaczęł szarpać, aż w końcu zdechło. Kasinka Mała, jakiś parking pod cmentarzem. Szukanie przyczyny. To, tamto, sramto, owamto. Wszystko gra. Objawy ewidentne=złe paliwo. Otwieram korek, wącham, paluchy do środka, nosz ku... diesel!!! Wiercił pojechał nz stację po paliwo i kabelki bo w międzyczasie rozładowałem aku. Ja porozpinałem wężyki i spuściłem to gówno na glebę. Paliwo nalane kable podpięte- kręcimy. Godzina, dwie i nic. Jeszcz kilka prób na hol i Wiercik stwierdził że spada. Zostałem sam na placu boju. W międz czasie zadzwoniłem do Tomka i znalazł mi jaką pomoc drogową. Koniec końców okazało się że padła pompa paliwa. Obejście pompy na krótko i moto odpaliło jak gdyby nigdy nigdy nic. Tylko że zrobiła się siódma, ja zmęczony i jeszcze bardziej głodny. Znalazło kimę w Mszanie i łaśnie dojadłem spaghetti. Juto się zamelduję ok 15. Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że ta franca zdechła bo to nie możliwe było tyle kręcenia , targania po parkingu i nic.

Dzięki wszystkim , tże dotarłem do domu , ale ruch zajebisty i na dodatek wiperdzieliłem się w Kraków.

A kable i karnister oddałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.