Skocz do zawartości

Pirelli Scorpion Trail II


WojtekB

Rekomendowane odpowiedzi

pirelli_scorpion_trail_ii_tires.jpg

 

Tak jak pisałem zmieniłem na nowe Pirelli Scorpion II. Pierwsze wrażenie dziwne,są bardziej okrągłe i walą się w zakręty ale po wjeżdżeniu się na alpejskich zakrętach poezja. Da się jechać szybciej, przyczepność w złożeniach wydaje się nie mieć końca. W deszczu jeżdże ostrożnie więc nie będę się rozwodził. W terenie pewnie takie jak reszta konkurencji czyli słabo ale nie do tego służą. Narazie 3000km więc o trwałości napiszę póżniej. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Kończąc temat tych opon wtrzymały tyle co każde inne czyli ok.15-17tys km. Jak zwykle dużo wcześniej skończyła mi się przednia guma. Wymieniłem na Dunlopy i to był błąd. Na szczęście  już je kończe. Konkluzja: nie ufać testom w gazetach. Do różnych motorów pasują różne opony.

Generalnie Scorpiony to bardzo dobre gumy do jazdy w sportowym stylu. Dla mnie trochę za nerwowe ale absolutnie nie żałuję zakupu.

Pozdrowionka. Wujo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Do ktm tych opon nie polecam. Owszem przyczepność świetna ale drgania kierownicy i braki w stabilności psują wszystko. Zużyłem 3 przody i 2 tyły czyli zużycie jak widać nierównomierne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hermes changed the title to Pirelli Scorpion Trail II

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.