Jump to content
Sign in to follow this  
RezoWolf

Witam

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie!

W skrócie o mnie:

W sieci istnieję jako RezoWolf, znajomi mówią mi też Dora.Na karku mam 25 wiosen. Na jednośladach nauczono mnie jeździć w wieku 12 lat. Pochodzę z Dolnego Śląska, a konkretnie z Wrocławia. Interesuje mnie turystyka motocyklowa, historią mojego regionu i nie tylko, oraz masą innych rzeczy o których tu nie pomnę bo szkoda czasu :P Obecnie jeżdżę na Kawasaki GPZ 500, wcześniej była Aprilia Rs 50, Romet Ogar 200 i Romet Kadet. Gdzieś między Rometami był chiński skuter, ale nie chcę o tym pamiętać XD Forum śledzę z boku już jakiś czas, dziś stwierdziłam, że warto się zarejestrować(lepiej późno niż wcale), poznać ciekawych ludzi - ich przygody, maszyny etc. - oraz przedstawić swój punkt widzenia i opowiedzieć własne perypetie. Ogólnie jestem osobą żywiołową, ciekawską, z dziwnym poczuciem humoru. Piszę bloga ściśle związanego z moim motocyklem, oraz naszymi przygodami, mam również kulejący kanał na YT o tejże samej tematyce. 

Pozdrawiam wszystkich Użytkowników :)

Edited by RezoWolf

Siema!

Witamy na forum!! 
Pokaż w odpowiednim miejscu swoja kawę :D

Cześć RezoWolf.

Daj llink do bloga, poczytamy. :)

Wnieś trochę ruchu na to forum!