Skocz do zawartości

Hermesowe Suzuki DL 650 K4


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Na dobry początek pokażę Wam mój nowy nabytek. Suzuki DL 650 K4.
Sprowadzony ze Szwajcarii. Nie posiadał żadnych dodatków prócz stopki centralnej.

Na chwile obecną moto udało mi sie wyposażyć w gmole i stelaże boczne. Wszelkie modyfikacje będe przedstawiał w tym wątku!

Modyfikacje:

  • żarówki H4 Osram Night Breaker
  • Gmole Givi TN532
  • stelaż pod kufer centralny Moto-Adventure-Tech
  • stelaż pod kufry boczne Moto-Adventure-Tech
  • płyta pod silnik od letko
  • 2x gniazdo zapalniczki
  • handbary Acerbis Rally Pro + spoilery
  • grzane manetki Oxford Premium Touring v8
  • fork brace
  • akcesoryjne lusterka z homologacją firmy Vicma (stare się posypały ze starości)
  • centralka

2014061314e1bc620ecbc4fd93c27082e0cdacb12014061312617896140b73e25594c338bb2bbdd0201406131140372427521bc2094f9684de30a41e2014061309562867648b82936d0d3c92c6fcd871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PS Obrazki jak możesz, to zamieszczaj na zewnętrznym serwerze. Planuję zrobić nasz własny uploader do zdjęć, ale na chwile obecną jeśli można, to nie korzystaj z załączników.

Z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto nabyło kolejnych dodatków:

 

Płyta pod silnik od kolegi letko. Wykonanie super, montaż beż żadnych problemów! Gorąco polecam!!

20140613403696eab42deef96f67f348ffa71ce86f.JPG2014061339adf3036bbd73b5b1ad50f61311d1ea64.JPG

 

 

Stelaż pod kufer centralny od: moto-adventure-tech.com.pl/ jak wyżej, wszystko super! Wykonanie pierwsza klasa, montaż dziecinnie prosty!

2014061337b8c17fba6d3a25385c13b000f8b4860e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z DL-owego doświadczenia podpowiem, żebyś sobie handbary założył. Koniecznie z z belką aluminiową, albo nawet samą belkę od Zety. Grzane manetki bez handbarów to jak "impreza bez alkoholu" - można ale po co :)

Z kolei seryjne suzukowe handbary pękają przy byle parkingówce, a przy okazji tracisz klamkę sprzęgła. Ja w końcu założyłem klamki z Womet-techu z dodatkowym zawiasem, te które w razie gleby składają się po prostu do góry, a potem wracają na miejsce.

Belka dodatkowo ochroni Ci palce w razie poważniejszej gleby.

Letko robi fajne rzeczy - kiedyś nawet zrobił mi uchwyt na saperkę, jak jechaliśmy do Rumunii to bardzo się przydała :)

Rozważ wymianę dog-bonsów. Ja kiedyś kupiłem je też od Letko. Zwiększają prześwit o prawie 3 cm, co w przypadku vstroma robi naprawdę różnicę. Koszt ok 80 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji. Handbary za jakimi się rozglądam to: Bankbusters lub ACERBIS RALLY PRO + spoilery.

W DRce miałem ala acerbis rally, ale cłabo chroniły przed wiatrem.

Do letko tak czy siak będę się uśmiechał - dzięki za info z dog-bonsami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo zapalniczki zamontowane!

Ogrzewane manetki muszą zaczekać, bo nie znalazłem kostki zasilającej, która powinna być domyślnie wyprowadzona pod manetki w DL'u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej kostkę zasilającą. Pierwze słyszę o czymś takim. Manetki podłączasz albo bezpośrednio w aku - bo oksfordy same się wyłączają, albo pod stacyjkę. Jak byłem na tyle leniwy, że podłączyłem je pod światła, bo w dl-u nie da się uch wyłączyć.

Każdy dodatkowy element elektroniczny może się zespuć. Im mniej tego ustrojstwa w motocyklu tym lepiej :)

To oczywiście moja osobista opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem sobie instalacje na przekaźniku pod manetki. Na Vstromclub wyczytałem, że jest już w motocyklu wyprowadzona kostka pod grzane manetki - chciałem ją wykorzystać, ale nie mogłem jej znaleźć... W sobotę jadę do serwisu na "Bezpieczne wakacje z Suzuki", wiec moto musiałem poskładać. W przyszłym tygodniu na przekaźniku podłącze manety i będzie.

 

Też wyznaję zasadę, że im mniej elektroniki tym lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.