Skocz do zawartości

Spam post


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tyz piknie. Ja przedwczoraj odbyłem pierwszą przejażdżkę z moimi dwiema pociechami (z synem od zeszłego roku jeżdżę ale dla Marysi to debiut), każde na swoim Varaderku 125 :) Padło 80 km, dzisiaj jedziemy na pierwszy zlocik na Jurę , trzymajcie kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ooo to ja czekam na recenzje.
Ja za recenzją tego forum kupiłem Revita tornado 2 i jestem bardziej niż zadowolony. Na lato idealna, na dni takie jak wczoraj zakładam podpinkę i tez jest ok. Kupiłem jasnoszarą z nastawieniem na letnie dni, więc jesienią może być problem z zachowaniem koloru.
Jedyne co mnie zaskoczyło to rozmiarówka: ja tam duży nie jestem, 180cm 74kg ale żeby S?
Przy eMce wszystko wisiało, ochraniacze rąk latały a na klatce materiał się zawijal.
Kolega Z Defendera mówił że Holendrzy pod siebie robią a oni to chłopy konkretne ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, widze że z rozmiarem takie zaskoczenie jak u mnie :D

Mam 177mc i 65kg i kurtka rozmiar S a spodnie rozmiar M.

 

Kurtała powinna dojść w kolejnym tygodniu, także czekamy. Pierwsze co juz mnie zachwyciło, to w spodniach membrana i podpinka są na zamek w nogawce, przez co podczas ściągania spodni wszystko od razu schodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rev'It Sand 3 to bardzo fajny komplet z membraną Gore Tex, materiał wydaje się bardzo mocny. Sand 3 jest moim zdaniem bardzo ładny i ma bardzo długie zamki otwierające niemałe nawiewy, będziesz zadowolony. Kilkukrotnie przymierzałem ten zestaw i inne firmy Rev'It dlatego muszę przyznać, że rozmiary znacznie różnią się pomiędzy modelami tej marki. Przykładowo model Defender Pro GTX to dla mnie idealny jest rozmiar XL, Sand 3 rozmiar L natomiast Cayene Pro, którą posiadam to XXL góra XL dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hermes napisał:

Niestety Sand 3 nie ma gore :(

Tak racja, jest z membraną Hydratex mój błąd, co nie zmienia faktu, że to bardzo dobry komplet z chwalonymi protektorami SEEFLEX poziomu 2-go.

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.