Skocz do zawartości

Władysławowo . woj pomorskie


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Władysławowo . woj pomorskie
domek letniskowy ogrodzony, oświetlony , "konie " mogą stać nawet kluczone pod daszkiem i na dywaniku. Ilość miejsc ograniczona.
Miejscówka u nasady półwyspu helskiego , do 3miasta około  30km całekiem przyjemnej drogi na motór zarówno taki na szose jaki na szuter :) 
Dla mega surwiwal-owców nawet znajdzie się kilka metrów tray na namiot ( oby nie za długo bo żółte plamy trawy sie później robią :P ) 

Więcej info tylko na telefon ( siedem dziewięć trzy dwa zero trzy 531) lub mailem . W sezonei letnim mam rezerwowane terminy wcześniej ale nie zaszkodzi zadzwonić zapytać . W razie co jak sam nie będę miał to postaram sie pomóc coś znaleźć . 
Ogłoszenie ma charakter pomocy w spędzaniu miło czasu ludzi z pasjom a nie typowo zarobkowe ( choć za darmo nie będzie - tez ponosze koszty ) . Zapraszam wszystkich rowerzystów , motocyklistów, pielgrzymów i innych zwariowanych pozytywnie ludzi. 
Z racji że pisze  to w wigilie Bożego Narodzenia - wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Edytowane przez Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dziwne to jest . Wydawało by się , ze w  wakacje  ciężko coś na dzień czy dwa wynająć nad morzem ( zresztą i nie tylko nad morzem ) ,że drogo itp. a przez 4 lata nie zadzwonił nie napisał nik nic żadnego zapytania. Znak zę bardzo dobrze jest w turystyce albo Władysławowo jest wybitnie nie pod drodze właścicielom jednośladów.
 Tak czy inaczej  pozdrawaiam a przy okazji moze ktoś to czyta z okolic sudet lub bieszczad i może ma jakąś tanią kwatere? Na dzień czy dwa  we wrześniu . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zobacz - byłem 2 tygodnie temu Władku i nie kompletnie zapomniałem o "Tobie" 😞

 

Co do Sudet lub Bieszczad - wydaje mi się, że nie będzie w czym wybierać, tylko zmuszony będziesz do klepnięcia tego co bd wolne... Szukałem ostatnio czegoś wolnego w Biesach na kilka dni i wszystko pozajmowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 8.08.2021 o 09:49, Hermes napisał:

Kurcze, zobacz - byłem 2 tygodnie temu Władku i nie kompletnie zapomniałem o "Tobie" 😞

 

Co do Sudet lub Bieszczad - wydaje mi się, że nie będzie w czym wybierać, tylko zmuszony będziesz do klepnięcia tego co bd wolne... Szukałem ostatnio czegoś wolnego w Biesach na kilka dni i wszystko pozajmowane...

A widzisz a ja byłem w bieszczadach w sudetach od Wetliny po  >Głuchołazy  6 nocy i wszystkie bez problemu w innym miejscu. Chyba miałem farta 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.