Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale już niedługo , będziemy obchodzić jubileusz powstania ALLRIDERSów , można by na tą , tę okoliczność zorganizować coś extra.

Wiadomo mam na myśli ochlać się i popierdzieć w bali tyle że może zrobimy to z naszymi lepszymi połowami , już tłumacze dlaczego , otóż dlatego ponieważ że niech zobaczą jak bawi się szlachta "motocyklowa" , a nóż któraś dojdzie do wniosku że nie powinna być z tym z kim jest i w ten oto sposób uratujemy któregoś z naszych kolegów , oczywiście mam na myśli Dudka , po tych kilku latach i spotkaniach nie dość że odkrył w sobie geja to go jeszcze zaakceptował i nawet zaczął się z tym obnosić. Także tego , temat poddaję pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermes nie no jak , nie przesadzaj , zlot to zlot i tylko dla nas , a tutaj to osobna imreza rodzinna. Żółwik jak "TWOJA" to że wychowujesz nie znaczy że zrobiłeś , ty tutaj nie ściemniaj tylko załatwiaj temat , bo jak powiem Marzence że jedziemy z rodzinami to się skończy na tym że ty w domu z mała zostaniesz a ona z nami pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak najbardziej , pochlejemy , pojeździmy w offie , balii nie ma ale jest basen i chu.... błota , a właścicielka to niespełniona motocyklówa , tyle że musimy temat z terminem dogadać bo tam z tym ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.