Skocz do zawartości

Halogeny LED by Hermes v1


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Extra! Skąd wydłubałeś te soczewki ?

Led' date=' odbłyśnik i soczewkę kupiłem na allegro. Reszta to "handmade". Pomysł zaczerpnąłem od kolegi [b']ice[/b] z suzukiDR.

 

Pokaż jaki dają snop światła. Cyknij kilka fotek w nocy.

Świecą zacnie! W Serbii uratowały mi dupe... Teraz planuję wprowadzić w nich parę modyfikacji.

Jak będzie okazja, zrobię kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermes fajny pomysł z tymi halogenami, szacun za inwencję. Ale ekonomicznie dupy nie urywa:) Jak ktoś wcześniej wspomniał za 150pln spokojnie można u żółtych braci kupić gotowe.

Ja w zeszłą zimę przysiadłem się do zrobienia zegara, temperaturomierza i woltomierza na atmedze. Prototyp działa naprawdę fajnie ale zatrzymałem się na etapie problemów z obudową (wszystko spięte na płytce uniwersalnej na pająka). Brak dostępności drukarki 3D mnie ogranicza. No nic, do czego zmierzam. Spędziłem nad prototypem kilkadziesiąt grubych godzin, wydałem na wszystkie graty pewnie ze 300pln i wciąż jestem w czarnej dupie:) A zupełnie niedawno znalazłem na aliexpresie zegarek, termometr i woltomierz 3w1 za symboliczne pieniądze:)

Co nie zmienia faktu że satysfakcja z własnych przeróbek jest zawsze największa:)

 

Obudowa z rury kanalizacyjnej wymiata:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jestem bardzo zadowolony z tych halogenów, jednak są one troszkę za duże do DL'a - nie mam ich gdzie zamontować. Mam dwie opcje teraz. Albo je sprzedać i kupić/zrobić mniejsze, lub przerobić na mniejsze.

 

Jest jak piszesz :P

satysfakcja z własnych przeróbek jest zawsze największa

 

WieRcik, chciałbyś je? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin !! bo po dupie dostaniesz . :D

Napisz najpierw jaki masz led co to za dioda :) ? typ model i gdzie kupioone czy są inne lepsze czy to już najmocniejsza dioda ?

reszte już mam tylko diody mi brakuje .

 

ps. takie lampki "szperacze" z chin z przesyłką wychodzi około 120 zł tylko trzeba jako prezent kupić zeby cła nie było zresztą chinczyki wiedza o co chodzi . Jedyny problem to taki ze trzeba kase wcześniej wysłac i.... liczyć ze pan Ciąg Portfel Wsiąg wyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.