Skocz do zawartości

Szyba-wielce turystyczna


WieRcik

Rekomendowane odpowiedzi

Uchwyty są bardzo solidne , zrobione ze stelaża , jutro pyknę fotki jak wyszło , jeszcze muszę wykombinować jakiś zestaw do telefonu.

W najbliższym czasie muszę zdjąć czachę i dołożyć na spodzie dodatkowe uszy do stelaża

2014090901e0af4a1d4bedcfadb1c059ec47fa9ab6.jpg

W niedzielę osiągnąłem ponad 180 km/h i nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeeeeeeee chyba raczej nie :diabel: ale dzięki za chęci:blush: chciałem zapodać z XC ale nigdzie nie było pod ręką żeby przymierzyć , zima będzie długa to będę coś modził chociaż ta póki co świetnie się sprawuje , zero dziadostwa na kasku , i fajnie paszczę owiewa jak lubię i można spokonie z rozpiętą kureczką latać leciałem 180 do 200 km/h nic nie odleciało , leciał to w tym przypadku jak najbardziej właściwe słowo bo robił co chciał, Mezeler tylny tak się zagrzał że nie dało się go dotknąć , kartofel straszny , na winklach nie mogłem zejść do 3 bo kompresja blokowała koło i był żużel , chociaż dodam jeszcze dwa oczka do stelaża , zrobiłem w niedziele 300 km także całość spoko dała radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Noo! fajne! Moze tylko ten element z fujary na jakiś grafit? Telefon jesli nie używasz w nim navi warto w kieszeni wozić... W razie tfu tfu tfu z polamanymi kulasami ciężko pełznąc do motonga w krzaczorach po telefon by po pomoc dzwonić... (ODPUKUJĘ JESZCZE RAZ!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz tego nie wziąłem pod uwagę , ale z drugiej strony mam BT w kasku który samo odbiera połączenia a tak bym widział kto do mnie dzwoni i nie odbierałbym od cweli.Masz zrywkę? W quadzie zdawało to egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.