Skocz do zawartości

Wątek motoryzacyjny


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Coś jest jeepnięte, bo "czek endżajn" świeci, dalej nie pojedzie :ninja:

 

U mnie nieco więcej roboty. Kupiłem z pełną świadomością sprzęt, w którym lubi padać skrzynia, czy tam łożyska igiełkowe na wybieraku (trzeba zrzucać SB i ją połowić, żeby to gówno wymienić). Myślałem, że przynajmniej te pół roku pojeżdżę zanim do tego dojdzie, a tu lyypa. Dzisiaj robię rundkę po macherach od skrzyń w Vivaro/Trafic. Pewnie z 2.5kPLN w plecy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica zrobiona 15tys.km temu ;) Swoją drogą kasa była odłożona na grand cherokee 4.7 V8, ale przy ostatniej grzebaninie przy poczciwym sprinterze ręka wpadła mi w podłużnicę, więc pierwsza kontrola i leci dowód już bez możliwości odzyskania. Zamiast ładnie brzmiącego V8 jest więc klekoczące francuskie R4 :dodgy: Się odkuję z kasą, to temat 4x4 powróci na listę zakupów :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest jeepnięte' date=' bo "czek endżajn" świeci, dalej nie pojedzie [/quote']

 

Raczej zchryslerowane:cyklop:

On się zapala co jakiś czas/dystans. Jak coś robię u mechanika to mi to kasuje.

 

Się odkuję z kasą' date=' to temat 4x4 powróci na listę zakupów[/quote']

 

Co do Jeepków to gadaj z WieRcikiem. On to tłucze od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie , to nie ma prawa żyć po takim traktowaniu :facepalm::facepalm::facepalm: Fajne i wdzięczne sprzęty z wyjątkiem patriota i commandera , tam już gówno montują , jak silnik to tylko benzyna , jak bys szukał to przez jeep.org.pl miny żadnej nie trafisz bo tylko forumowe od lat znane same samochody i ich bolączki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej sztuce z forum się przyglądałem jakiś czas, ale "za miesiąc, a może coś innego się pokaże, a to, a tamto, a sramto". Jakby nie rozterki, to już bym takim woził 4 litery, a zamiast busa pewnie bym dokupił dużą zamknięta przyczepę :dodgy: Trudno. Żona nadal musi się wozić poczciwym i niezniszczalnym hyundaiem coupe, a jak się pojawi potomek, to dopiero trzeba będzie kombinować z czymś większym. Przez ten czas ceny jeepów jeszcze trochę spadną, więc zamiast szarego kombika może właśnie wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hahaha. Już Cię chciałem pochwalić. Na początku nie zajarzyłem i myślałem że poddałeś motór tjuningowi ;)

Później dopiero doczytałem. Gratulacje. A ile Twój motór ma koni?

Edytowane przez Ertek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.