Skocz do zawartości

KTM Adventure 1050


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...

Na moto zrobiłem już ponad 8kkm i co nieco o nim napiszę.

Silnikowi nie mam nic do zarzucenia. Chodzi bardzo fajnie, kultura pracy znośna - delikatnie wibruje. Średnio wciąga około 5 litrów na 100km.

Skrzynia dobrze zestrojona, czasem trzeba mocniej wbić bieg bo dźwignia odbije w buta :P Zestaw bardzo elastyczny.

Przedniemu zawieszeniu brakuje regulacji :( Mogłoby byś troszkę twardsze ale nie ma tragedii. WP robi robotę. Tył jest ok.

Moto prowadzi się łatwo i precyzyjnie. Rama jest stalowa co czuć poprzez mniejszą sztywność konstrukcji - po przesiadce z DL 650 gdzie była aluminiowa.

Pozycja za kierownicą nie męczy. Na początku kolana mnie pobolewały, ale teraz jest ok. Kierownica mogłaby być troszkę wyżej - mam 177cm i jadąc na stojaka muszę być pochylony by trzymać kierę.

Opony Metzeler Tourance Next, które są fabrycznie montowane, żałuję że nie wymieniłem od razu. Jak dla mnie są za mało terenowe - widziałbym Michelin Anakee 2 na ich miejscu, niemniej na czarnym - suchym czy mokrym - trzymają bardzo dobrze.

Podsumowując - generalnie zakup jak najbardziej na plus. Jestem bardzo zadowolony z pomarańczy. Dużo opcji modyfikacji, duża dostępność do części itp. Jednym słowem polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.