Skocz do zawartości

Dakar, Senegal w kwietniu


Neno

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest taki, że planujemy z ekipą szybki wypad (2 tygodnie w siodle) do Afryki Zachodniej - jak w temacie a może i ciut więcej. Mali, Gambia - wszystko w zasięgu ręki.

Mi zajmie to troszkę dłużej - ciągnę motocykle do Dakhla na Saharze Zachodniej. 

Na przyczepie mam miejsce na motocykle o łącznej wadze do 950kg – chętnie zabiorę kogoś, czy to do Maroka, czy po prostu z nami.

 

Termin: 11.04.2015 - 25.04.2015

 

Info dla tych co chcieli by pojechać z nami:

- na szybko obliczony cały budżet wyjazdu powinien oscylować w okolicach 8kzł. Jeśli ktoś ma zrobione szczepienie na żółtą febrę to odpowiednio taniej (210zł).

W tej kwocie mieści się chyba wszystko: transport moto, bilety lotnicze, paliwo, wizy, kuracja antymalaryczna, kilka noclegów, ubezpieczenie. Żarcia nie liczę bo w domu też trzeba jeść.

- do przejechania ok.5kkm.

- jedziemy na maszynach klasy ADV 190-240kg (F800GS, R1200GS + moja Yamaszka ;) )

- głównie asfalty, choć pewnie jakieś proste szutrowe odcinki też na naszej drodze się pojawią z tym, że przesadzać nie będziemy bowiem maszyny będą obute w opony klasy Mitas E07 czy Heidenau K60Scout.

- noclegi głównie w namiotach, co kilka dni, w zależności od dostępności - nocleg pod dachem by się oprać i porządnie wykąpać.

- w czym będę mógł pomogę, doradzę, załatwię: wizy, szczepienia, bilety lotnicze, mapy, sprzęt kempingowy, opony itd.

 

Jak by ktoś miał szczegółowe pytania - zapraszam na PW/e-mail

 

Nie jest to wyjazd komercyjny, na razie brak planu szczegółowego w stylu co zobaczymy, gdzie konkretnie pojedziemy. Kłębią się w mojej głowie takie miejsca jak słynny Dakar, cmentarzysko statków czy różowe jezioro.

Będą chętni - będziemy myśleli, wspólnie!

Jako, że na początku stycznia wyruszam w około 7 tygodniową trasę – kontakt będzie raczej mizerny i tylko przez e-mail ([email protected]). Proszę o cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.