Skocz do zawartości

Podłoga w garażu


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

Macie pomysł/doświadczenie czym wykończyć podłogę w garażu? Chcę w nim zrobić warsztat.

Garaż jest murowany, nie ogrzewany. Na chwile obecną jestem zdecydowany na gres techniczny z powodu jego dużej wytrzymałości.

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet , powierzchnia no i jej stan ? Ja ostatnio też miałem ten sam problem , zacząłem liczyć najpierw gres , później te lakiery przemysłowe i za chu... mi żadna z tych kwot nie pasowała a mam jakieś 25m i za namową znajomego przedstawiciela z kerakola kupiłem za 100zł koncentrat do gruntowanie , taki zielony lepiszcz , i mam święty spokój pomalowałem 2x , nie kurzy się , samochodem od września wjeżdżam nie wytarło się , wodę można ściągaczką zebrać bo się nie wchłania , także dla mnie bomba , na ciągu komunikacyjnym do kotłowni mam położony kawałek gumolitu z czasów PRL , resztę piwnicy z resztą też, 80m kosztowało mnie jakieś 250zł. Tylko żebyś nie wpadł na genialny pomysł i nie dał gumolitu na powierzchnię na której może być woda bo jak tylko dostanie się pod gumolit to smrodu nie wytępisz - daje miesięcznym trupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podobnym lepiszczem mój garaż jakieś 3 lata temu. Wkurzało mnie, że wylewka się łuszczyła i pyliła i moto wiecznie uwalone :/ Lepiszcze załatwił problem na amen. Można myć moto w garażu, a woda nie wsiąka w posadzkę :)

Edytowane przez Piwowarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylej ciemnozieloną plakatówkę na beto i poczekaj aż wsiąknie , kolor nie jest jednolity bo różnie beton ciągnie w niektórych miejscach jest czarny w innych zielony a w niektórych przezroczysty. Esteta się znalazł za 100zł.  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Ale muszę Cię ostrzec przy bzykaniu strasznie obciera łokcie , kolana i kość ogonową ale czego oczekiwać za 100zł.

Edytowane przez WieRcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.