Skocz do zawartości

[S] Triumph Sprint ST 955i


WieRcik

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam mojego Grzechotnika , rocznik 2004r , całą historię na jego temat można znaleźć na forum www.sprint.fora.pl , co było zrobione :

 

SPRAWY TECHNICZNE

 

- czyszczenie , synchronizacja przepustnic
- regulacja zaworów
- filtr K&N , nowe świece
- wymieniony łańcuszek rozrządu i ślizgi
- sportowe zestaw sprzęgła
- kompletny zestaw napędowy DID złoty
- nówki Conitnental RoadAttac2 tył i SprtAttac2 przód przebieg może 800km , FV oczywiście
- łożyska - wszystkie - wahacz , koła , główka ramy , kiwaczki
- dorobione mosiężne króćce w zbiorniku paliwa
- oryginalne lagi  z ciągnięte z UK ,  (stare dostał Szymon w spadku)
- przerobione światła , zapalają się po rozruszniku
- komplet klocków , jeszcze leżą na regale ale w wolnej chwili je wymienię

 

KOMFORT

 

- dwie szyby sportowa DOUBLE BUBBLE i turystyczna Triumpha + deflektor
- oryginalne turystyczne podwyższenie kierownicy
- podgrzewane manety
- oryginalny tangbag Triumpha
- zmieniona wyściółka fotela , spokojnie 700km i dupa nie cierpi.
- przerobione lusterka , teraz się składają a nie odpadają przy próbie złożenia

 

LANS

 

- wydech Daytona 675 pod fotelem
- światło tylne też Daytona 675 zamiast oryginalnego telewizora
- przerobione w związku z tym plastiki zadupka i cały stelaż
- uchwyt tablicy rej. również Daytona 675

Motocykl spędził 4 miesiące w warsztacie  głównego mechanika Teamu Bogdanka PTR Honda , rozebrany był do ostatniej śrubki i poskładany , na co oczywiście posiadam pełną dokumentację fotograficzną , rachunków nie zbieram z uwagi na to iż mogły by wpaść w nie powołane ręce i stać się przyczyną rozwodu - a tego kategorycznie nie chcę , plastiki z racji różnych kombinacji i przygód były klejone i są malowane , jeden prawy jest pęknięty , przewrócił mi się , motocykl pomalowany jest ale to było "wstępne"  malowanie , jest oryginalny komplet nalepek ale w szafie nie na motocyklu , oczywiście nie widzę problemów ze zdjęciem plastików do oględzin pod jednym warunkiem że ten co rozebrał składa , ja nie mam do tego nerwów ,  nie oszczędzałem na niczym jeżeli było coś do wymiany to tylko markowe zamienniki , cena jak by mnie interesowała to jakieś 12k PLNów ale dla zdecydowanego nabywcy duuuuuuuży rabat , przyczyna sprzedaży ???? nowa fura , trochę mi brakuje a temat muszę załatwić zanim najlepsza połowa wróci bo inaczej jaja w imadło albo jeszcze gorzej , póki co to jeszcze nigdzie go nie wystawiałem bo nie chce mi się gadać z palantami że są po 5k , niech idą i kupują , jak się nie sprzeda wśród "swoich" to zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Mianowicie jest , tak pojawiła się szansa kupna prawie "klasyka" na którego chorowałem i polowałem od bardzo dawna ale , i to jest właśnie meritum , muszę pozbyć się Sprinta bo zima się zbliża a nie uśmiecha mi się spać z psami w kojcu jak przytargam kolejną pieszczoszkę do domu , także jeżeli ktoś szuka porządnego motocykla  , nie pięknego i nie wylizanego na sprzedaż to zapraszam. Kilku kolegów z forum widziało   moją maszynę , motocykl w tej chwili ma zdjęte owiewki , bo raz , po Boskim Napoju , mnie poniosło i zacząłem robić formy na owiewki do streeta , także można zajrzeć w każdą dziurkę co by nie było wątpliwości do jego stanu faktycznego.
KAŻDA PROPOZYCJA CENOWA ZOSTANIE PRZEMYŚLANA
oczywiście pomijam takie typu pincet złotych piękny kawalerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Po raz fymfnasty podchodzę do tematu , zamieniłbym chętnie maszynę na coś w stylu DR 600/650/350 , albo coś w tym stylu , a wynika to z faktu iż młody już dość ostro popierdala na swojej PW80 i nie za bardzo wyrabiam za nim na Kociaku zwłaszcza po lesie. Także jak by ktoś coś wiedział to proszę o znak sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.