Jump to content
Sign in to follow this  
wielebny67

Tank w Mongolii

Recommended Posts

Takie tam wiadomości z wyprawy tanka do Mongolii ;-) jeszcze trochę i będzie się to wspominać i się z tego śmiać ;-) narazie sytuacja wygląda tak Mongolia 1 :Tank 0

Czesc Dzieciaki! ;) Dzieki wielkie za troskę, wsparcie i zyczenia a przede wszystkim za WIELKĄ POMOC, której mi udzielacie- zorientowani niech juz szykują wątroby, bo lekko nie bedzie...;) U mnie wszystko OK- po prostu umiem się w zyciu ustawić i zamiast się czolgac w błocie wybrałem opcję all inclusive;) Po 20stu godzinach transportu wspaniałymi mongolskimi autostradami(800km, w tym ok polowy to nowy chiński asfalt, reszta to cos bez nazwy;)) leżę sobie w najlepszym szpitalu w UB- jest jak w Leśnej Górze, tylko personel ładniejszy, milszy i bardziej profesjonalny:) Po zrobieniu CT okazało się, ze zamiast jednej kości w obojczyku, mam trzy, z czego jedna z nich chciała uciec.:) Jest OK, dostaję morfinke- lepiej niż w Amsterdamie, a chłopaki się męczą i do domu maja daleko a czasu niedużo... Trzymajcie za Nich kciuki, bo to Oni wylosowali czarnego Piotrusia- tu w Mongolii slowo offroad nabiera prawdziwego znaczenia, jest naprawde ciężko, odległości miedzy ludzkimi siedzibami olbrzymie, o pomoc trudno, a zostali tylko we dwójkę. Ja sobie wrócę samolotem i na haju, a Oni po tej orce jeszcze przez tydzień będą musieli pedałować po niezbyt bezpiecznych i komfortowych rosyjskich drogach..<br /><br /><br />Ale i tak nie będziemy zalowac, ze tu przyjechaliśmy. Mongolia jest piekna, dzika i egzotyczna, ludzie żyją tak samo jak ich przodkowie i są niebywale przyjacielscy a przyroda nieskalana, no i jeszcze Rosja- Syberia, Tajga, nocleg na brzegu Bajkału... jednym słowem - podróż życia! Martwię sie tylko o mojego osiołka, ktory został sam w (doslownie) samym środku czarnej d.... :'(<br /><br /><br />Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i powtarzam- trzymajcie kciuki za Chlopakow, bo nie maja lekko...<br /><br />PS. Last news- chłopaki wczoraj wieczorem dojechali do Khovd- dzis (tu jest prawie południe) planują dojechać do granicy.

Bieżące informacje można śledzić tu

http://www.bmwmotoklub.pl/viewtopic.php?t=17762

Edited by wielebny67

Wielebny, opisz co się stało. No i oczywiście przekaż Tankowi życzenia powrotu do zdrowia.

Z tego co czytałem, na koleinie glebę zaliczył. Poszedł obojczyk. Złamanie otwarte. Leży w szpitalu w Ułan Bator. Operacja bd w Polsce. GS zostal u lokersów.

Tak jak Hermes pisze ;-) 11 ma wylecieć do polski, junkers że strazakiem mają jeszcze jakieś 6000 do domu :-D junkers też poobijany, Mongolia dała w kość w wek pewnie będę się widział z tankiem to będzie więcej info, narazie mało informacji Tanku cały czas nawalony na morfince ;-)

Czołgiem! :)

Jak juz wiecie, troszkę mi nie poszlo na mongolskiej autobanie ;) ale ogólnie nie ma tego złego... Dzieki temu jest mi teraz zAAAAjEEEbiscie, leżę, obsługują i usługują piękne dziewczęta wpadające biegle językami :D i wracam do domku biznesklasą a nie 8tkm z bolącym od siodla dupskiem.;) Dzieki wielkie za zyczenia i pozdrawiam Was z Ułan Bator.

Zdrowia!!! Myślałem, że jesteś mientka fajka, ale się połamałeś... :facepalm:  Wniosek prosty- jesteś przehartowany! :P

Zdrowia jeszcze raz! Jak wrócisz i nie dasz rady bez wspomagaczy dobrego nastroju to pisz śmiało. Będziemy coś radzić.

To tylko taki pijaar siedzi w Tajlandii  driny sączy i małolaty po dupie klepie :zdziwko:

Hello Tank! Jak zdrówko? Wiszę że latasz po sieci, napisz coś, co u ciebie, jak się masz, co z maszyną? Co nawyprawiałeś w tej Gruzji?

Zdrówka!

Podróż ukonczona! :D ;) Relacja bedzie krotka, bo bracia Mongołowie podzielili sie ze mną moim aparatem wraz z kartą i wszystkimi zdjęciami... Mam tylko kilka fotek z telefonu.