Skocz do zawartości

Uchodźctwo czy inwazja?


WieRcik

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to , ja najchętniej powitał bym ich po Staropolsku - STALĄ I OŁOWIEM
zwłaszcza po lekturze tego artykułu
http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/kobieta-podsluchala-imigrantow-w-pociagu-nie-wiedzieli-ze-zna-arabski-co-mowili-wideo-00622855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego w wiadomościach nie pokażą. Poprawność polityczna musi być...

Smutne to co się obserwuje...

Przez jazdy w Macedoni musieliśmy zmienić plany wakacyjne, a na bałkanach coraz "goręcej"...

Jak tak się nic nie zmieni, a nie zanosi się, to będzie trzeba w hodowcę wieprzowiny zainwestować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Szwecji kilku kolegów i z tego co mówią powstała nowa świecka tradycja w ramach walki z weekendowa nudą "napierdalaj ciapatego " , władze póki co w ogóle  nie reagują na to. Nie ukrywam że pokładam w tym zakresie pewne nadzieje w nowo wybranym parlamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie oficjalnie pewnie potępią to a nie oficjalnie nie będą reagować na eskalację przemocy wobec ciapatych , zobacz jak się uruchomili ultrasi w internecie pełno zapowiedzi i filmików i jakoś nikt ich nie usuwa ani nie blokuje , kiedyś wystarczył jeden antysemicki tekst i wszyscy dostawali sraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Neon to jak to w końcu jest? Z tego co mówią koledzy jeżdżący przez Francję do Anglii to jest to dramat , musi chyba być źle bo nagle kilkoro moich sąsiadów którzy wyemigrowali teraz zamierza wracać ze względu na to co się tam dzieje a nie dalej jak w święta Wielkanocne jak z nimi rozmawiałem to nawet nie chcieli słyszeć o powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu akurat jest słabo (przeprawa FR-GPB). Poza tym  jeździłem po tych zamachach i gdyby nie informacje via SMS nie wiedziałbym, że coś się stało. Jak zawsze - zero policji itd. A w PL na odcinku 250km 2 kontrole... :D

W małych miasteczkach życie płynie jak dawniej. W dużych też nie specjalnie widać zmiany (przejeżdżałem przez centrum Paryża np.).

Na pewno co innego przejechać ( w końcu to tylko godzina) a co innego tam żyć, mieszkać i pracować. 

Ale... i tak jestem zdania ,że media kłamią na potęgę, manipulują nami, informacją tak jak im wygodnie. $, $, $....

Edytowane przez Neno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.