Skocz do zawartości

Bałtyk 2016


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Na litwe może mogę z wami śmignać  ale to zależy od czasu wiec nie wpisywac mnie na liste .

Ale polecam promem z talina doTurku albo Helsinek  tanio i nawet przyjemnie ... Łatwiej i bez problemu . Mam uczulenie na mundurowych  w ruskach a oni chyba na mnie . Jest tez fajne promowe połączenie  turku sztokholm ( tak w razie co mówie )  bo finlandia nie rzuca na kolana ( mowie o kraju a nie i flaszce ) .
a północna  szwecja :):) jak masz w baku paliwa na 200km i mijasz CPN to dolej :) na tej stacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jako że mam lekko  inne plany choć kierunek się  zgadza i dla tego bym się podłączył do was ale mam pytanie . 

 Jaki i czy planujesz noclegi w PL ?  i ewentualnie litwa ? Czy w planie jest zmiana trasy ? np Klajleda na LT? 
Planuje  się karnąć ale kompletnie bez zegarka i rozkładu jazdy . Jedno co mam w planie to namiot na tereni PL i o ile możlewie  zwiedzenie mojej  ulubionej Kłajpedy. 
Z wami raczej dalej nie polecę bo bardziej od nabijania kilometrów lubię zwykłe włóczęgostwo motocyklowe i zajechanie w  każdą dziurę i wypić z lokalesem  oranżade :) 
Muszę jednak powiedzieć ze to na razie  tylko plany ( choć 80% za mną .Poinformowałem moją Panią a ta z niezadowoleniem dała cichą zgodę  ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ta podróż jest w sferze planów.

Nie mamy jako takiej konkretnej trasy do zrobienia - chcemy tylko Bałtyk objechać dookoła :P

Kolejną ważną sprawą jest to, czy dostaniemy urlop akurat w tym terminie (pracujemy razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

 

 


Fajnie, mam nadzieję, że kamerka i aparat przygotowane... Liczymy na relację

Tak jest! Wszystko gotowe do drogi!! Relacja będzie na pewno :P

 

 

 


Ja też kibicuję! Fajny pomysł na wyjazd.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.