Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka par narciarskich. Nawet kupiłem niedawno alpinistyczne. Jednak w temp. bliskiej zeru stopy marzną. Po ok. dwóch godzinach jazdy wychładzają się nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielizna z windstoperem - KLAN. Naprawdę polecam na zimne, wietrzne dni. Oczywiście sens zakładania tego widzę przy długich przelotach gdy ciało wyziębia się z każdym przejechanym kilometrem lub przy naprawdę niskich temperaturach. Ja w tym zestawie zrobiłem ok 900km  jednym strzałem, przy -9*C i było znośnie - cierpiały tylko stopy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

 

 


Znalazłeś coś Ertek ciekawego?

Jak pisałem, jedyny element stroju który bym "wspomógł", to skarpety. Neno wystawił im słabą trójkę, także chyba się wyluzuję. 

 

Moje kombi+bielizna+rękawice+grzane manetki+mufki załatwiają sprawę do minusowych temperatur.

Jak pojawią się na rynku buty bądź skarpety z grzałką warte uwagi, wtedy... . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Odgrzewam temat ;)
Używam takiego zestawu klan
2d6a89af6ed4e290ab90a12a41d2f659.jpg
Plusy: zastępują membranę i ocieplinkę jedną cienką warstwą.
Minusy: sterowanie niewidocznym przyciskiem bez żadnego feedbacku, szczególnie spodnie.

Rękawiczki z Alika:
39791656cd4f2b84d5bc608a6418a278.jpg
Plusy: sterowanie, wydajność, czas pracy na baterii, działają na ekranie dotykowym, jakość wykonania, cena Ok. 300zl.

Mam jeszcze taki zestaw wewn rękawiczek, ale nie mieszczą mi się pod żadne rękawiczki, wiec chętnie sprzedam ;)
99a4928b1b41f81383617923ffeee9d2.jpg

Też się zastanawiam nad skarpetkami grzanymi, bo jak już wszystko inne mam podgrzewane, to organizm nieprzyjemnie „zgłasza”, że w stopy wciąż zimno...

Testowane przy 3 st C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.