Skocz do zawartości

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem kolor informacji, że post jest tymczasowy (wygaśnie po ustawionej jednostce czasu), by bardziej rzucał się w oczy

 

Dla tych co mają stary (szary) kolor - trzeba wcisnąć klawisze CTRL + F5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wpadł mi do łba pomysł taki żeby stworzyć geolokalizator forumowiczów .

Czyli na mapie szpileczkami oznaczać kto z jakiego regionu jest.

Nie wiem czy pomysł przejdzie . Mi osobiście mimo ze rzadko ( na innych forach) to oglądam to lubię popatrzeć kto po sąsiedzku lata.

Tu z racji tego, ze forum jest nowe i nie ma jeszcze userów liczących w tysiącach można to jeszcze zrobić ręcznie a na przyszłość tak ustawić jako obowiązkowe pole w formularzu rejestracji.

 

Może nie trzeba dokładnie oznaczaś zeby nie było to jakaś inwigilacja ale np obowiązkowo powiat. i już jest jasne kto po sąsiedzku lata a ja jeszcze go nie znam :)

co wy na to ? głupi czy fajny pomysł :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lokalizator" planowałem zamieścić na naszym portalu, który domyślnie będzie połączony z forum.

Fajny pomysł. Wgląd miałyby osoby zalogowane.

Ale wydaje mi się, że "zmuszanie" kogoś przy rejestracji do dodatkowych działań nie byłoby wskazane :P Kto by chciał, ten wypełni, a kto nie, to nie.

 

Generalnie plan jest na "serwis" gdzie w razie jakiegokolwiek problemu znajdziemy w obecnej okolicy, dzięki lokalizatorowi, dobre dusze, które zaoferowały swoją pomoc zaznaczając się na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta to sprawa to zmuszenie .

Zrobić listę rozwijaną wszystkich powiatów w polszy i opcję "pole obowiązkowe " a dla tajniaków u dołu znaczek "tajniak" i już kto chce na samym początku zaznaczy a kto chce się tajniaczyć to zaznaczy ostatnią opcję .

 

Zresztą i tak prawie każdy ma w profilu zaznaczoną miejscowość stałej dyslokacji :P więc pośrednio i tak każdy to podaje a tak można byłoby ( byłoby ??się pisze razem czy osobno :) ?) to zrobic może jakoś żeby z automatu szła szpileczka na mape .

Kontrola nad tym nawet jak by ręcznie ktoś miał to zrobić chyba nie była by trudna bo to nie jest fejsik gdzie nowo rejestrujących na dobe liczy się w tysiącach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermes. Nad awatarem pojawił mi się napis "dużo pisze".

Pierwsze co przyszło mi do głowy, to odpocząć od komputera :)

Można to też skwitować ...-mało wie.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać:facepalm:

Jaki następny poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sorki że dopiero teraz' date=' ale właśnie wróciłem z Alp na moto.

 

[b']Tank[/b], zresetować Ci hasło?

 

Zresetuj, bo nie mogę nadal... Czy moze być jakiś związek z tym ze jestem caly czas zalogowany w taparalku? Na innych forach nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja dziś właśnie stwierdziłem, ze nie ma tu (a tylko taki temat mnie interesuje właściwie nic innego a tym bardziej asfaltowego mnie nie interesuje więc może powinien się pojawić temat np. )pt. błotno bagienni ?:) offroad ? enduro ? Nie wiem czy to modny temat i czy popularny . :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.