Skocz do zawartości

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To żeś poprawił. :/ 

Była taka strona (na głównej, na dole, przy kto jest, wchodziło się przyciskiem "Szczegóły"), na której było kto co przegląda i czy są nowe posty. Sama się odświeżała. 

Da się coś takiego zrobić? Zależy mi na nowych postach i autoodświeżaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole jest lista kto jest aktualnie dostępny. Jak najedziesz na osobę, to pojawi się okienko z info na temat usera (między innymi co obecnie robi).

Co do nowych postów to w prawym górnym rogu jest przycisk Wyświetl nową zawartość. Klikając w niego pojawią się posty w zależności od filtra który jest ustawiony (jak się kliknie w ten przycisk, strona się przeładuje. po lewej stronie sa różne filtry do przeszukiwania postów). Teraz pracuje nad tym, żeby obok nazwy Wyświetl nową zawartość będzie liczba z ilością nieprzeczytanych postów. Istnieje już taki dodatek, ale kosztuje 5$. Spróbuję go sam napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w pizdu wyladował ,jak ja nie nawidzę zmian , Hermes miałeś zrobic że jak się powiększy stronkę to nie trzeba przewijac a tu trzeba , druga sprawa da się tak ustawić najnowsze posty żeby wskakiwały najnowsze a nie poczętek tematu i dopiro potem trzeba walić na ostatnią stronę ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


miałeś zrobic że jak się powiększy stronkę to nie trzeba przewijac a tu trzeba

tzn? Jest endless scrol :P Chyba że o coś innego chodziło.

 

 

 


da się tak ustawić najnowsze posty żeby wskakiwały najnowsze a nie poczętek tematu i dopiro potem trzeba walić na ostatnią stronę

Klikasz w Wyświetl nową zawartość, wyświetlają Ci się np. tematy gdzie sa nieprzeczytane posty. Obok tematu, po lewej masz póki co, jeszcze, niebieską ikonkę. Jeśli jest kółeczko znaczy to to, że nic nie pisałeś w tym temacie. Jeśli jest gwiazdka to znaczy że conajmniej jeden post tam jest Twój.

Ale klikając w tą ikonkę zostaniesz przekierowany do pierwszego nieprzeczytanego posta!


PS Możecie pouzupełniać pola w swoich profilach. Dodałem parę.

Żeby wejść w ustawienia profilu należy kliknąć w prawym górnym rogu na swój nick, potem w ustawienia i HEJA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce mieś nasze logo w stopce oto kod:

[img=http://allriders.pl/forum/images/logo-sygnaturka.png]

Jeśli ktoś chce mieś nasze logo w stopce jako link do naszego forum oto kod:

[url=http://allriders.pl/][img=http://allriders.pl/forum/images/logo-sygnaturka.png][/url]

Może komuś się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i dodałem licznik nowej zawartości!

Enjoy!

 

By wyświetlała się nowa zawartość w kontekście nieprzeczytanych tematów należy wejść na stronę z nową zawartością i kliknij po lewej w opcję nowej nieczytanej zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij Wyswietl nowa zawartosc

Jak sie strona zaladuje kliknij po lewej na Forum

Potem kliknij na Nieprzeczytana zawartosc

 

Trzeba raz tak zrobic by nadpisac domyslne ustawienia

 

wytapatalkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.