Skocz do zawartości

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na forach moto brakuje takich działów, na forach samochodowych są bardzo czesto.

Zerknij np na moje forum http://www.a4club.pl/index.php?board=47.0 (dostep do dzialu chyba wymaga rejestracji)

Dział jest nie tyle oblegany postami co wyswietleniami, a tematy typu jak zrobić klimatyzowany schowek za 100pln, zamiast 1000 w ASO czy orginalny tempomat za 50pln to juz rarytasy ;)

 

Plusem osobnego działu jest napewno latwosc znalezienia takich tematów. Nie wiem jak to sie sprawdzi na Tym forum, gdyz nie dotyczy ono jednego modelu, ale tematy typu kufry, czy zewnetrzne sterowanie napieciem sprezyny mysle beda bardzo ok.

 

Ja przynajmniej jak coś "usprawniam" to staram sie to dokumentowac dla potomnych

 

 

EDIT: To czas kompletowac dokumentacje i wklejac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam!

Jestem domowym konstruktorem i też będę aktywny w dziale "Zrób to sam". W przyszłym tygodniu postaram się zamieścić opis jak zrobić domowym sposobem halogeny motocyklowe na LEDach.

 

Dodatkowo dział: "Baza noclegowa", zmienił swój kształt, dzięki bardzo dobrej sugestii kolegi Marcin. Przeglądanie i wyszukiwanie stancji będzie dużo wygodniejsze. Na dniach dodam prefixy, które będzie można ustawiać do tematów w dziale Polska, które będą poszczególnymi województwami. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że po wejściu na nieprzeczytane posty zostanę odprowadzony do postów faktycznie nieprzeczytanych a nie do początku wątka? Teraz jest ok ale jak każdy wątek będzie miał po kilkaset postów to bedzie trudno się odnaleźć co się czytało a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelkrasowski, Żeby przejść do pierwszego nieprzeczytanego postu, należy kliknąć w zieloną strzałkę, która się pojawi przed nazwą tematu.

 

Murzyn, dzięki za propozycję! Będziemy w kontakcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jest stworzyć guzik "pokaż swoje posty" jest Pokaż nowe posty | Pokaż dzisiejsze posty | Pokaż nieprzeczytane posty ale nie ma swoich .

Taki guzik jest bardzo przydatny dla kogoś takiego jak np. ja który obraca sie tylko w paru tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem przycisk: Pokaż moje posty. Jest u góry w panelu.

Dodatkowo przeniosłem "Pokaż nieprzeczytane posty" na prawą stronę, pod nasze logo, aby był lepszy "dostęp" do tej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaawansowanej odpowiedzi dodałem opcję " Czas wygaśnięcia" gdzie można wybrać po jakim czasie post ma być automatycznie usunięty.

W wątku taki post, przy swoim numerze (prawy górny róg) będzie zawierał informację: Ten post wygaśnie: xx.xx.xxx xx:xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowy poddział do działu "Akcesoria" -> "Opinie i testy", który ma pare prefixów.

Myślę, że to dobra inicjatywa, aby tam zakładać tematu opisujące nasze doświadczenia z danymi sprzętami.

 

Jeśli będzie brakowało jakiegoś prefixu, to dajcie mi znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wrzucić zdjęcie z jakiegoś innego serwera to link wklejasz pomięczy tagi: [/img] lub klikasz w obrazek będą w odpowiedzi zaawansowanej.

Jeśli chcesz zdjęcie wgrać na nasz serwer to korzystasz z: /uploader/

 

W razie problemów zadzwoń: 505 pięć cztery jeden dziewięć dziewięć trzy

 

W domu napiszę tutorial jak używać uploadera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post mozna edytowac przez 10min po jego napisaniu - nosz.... Nie wiem skad taki pomysl, ale zakladajac "nowy temat" jest to kompletnie bez sensu.

 

Zaczynam pisac, wklejam uploaderem foty, zaczynam pisac - przychodzi mi niezapowiedziany inwestor do biura... zapisuje,

 

 

po pol godziny chce dalej pisac w temacie i juz sie nie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłużyłem do godziny "

 

A nie lepiej wydłużyć do napisania przez kogoś innego postu "nowszego" w tym temacie. Dopiero by zostało zablokowanie edytowania przez autora wcześniejszego postu . Bo faktycznie czasami się pisze jeden post pół dnia. :) Tak tylo se myślę ze było by lepiej no ale ja sie nei znam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah "Niestety nie ma takiej opcji ;| " haha lubie takie odpowiedzi Uśmiech

Sprostuje, nie istnieje taka opcja w konfiguracji forum. Trzeba by ją ręcznie napisać, a orania byłoby troszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi godzina tez moze nie starczyć ;):angel:

Post o np kurtałce bedę konczył wieczorem lub jutro

Trzeba bedzie bardziej rozbudowane posty pisać w wordzie i wklejać.

 

Nie ma opcji, aby 1 post w temacie autor mogl edytowac zawsze?

Wlasciwie po co to ograniczenie czasowe w edycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ustawić, aby pierwszy post zawsze był edytowalny.

Blokada edycji jest po to, by nie było np. sytuacji że ktoś zmienia swoje posty po jakiejś dyskusji przez co inni tego nie widzą, a przekaz jest niejasny.

 

Można pisać parę postów pod sobą, a potem zaraportować scalenie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym prefiksem w dziale opinie i testy :)

moze jeszcze dodac coś co by pasowało do np. inerkomy , GPSy, manetki,oliwiarki/scotoliery czy inna elektronika. co wy towarzysze na to ? choć nie wiem czy to nie za ogólnie i nie zasyfi porządku na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermes a jak jest nas tak malo to to jest potrzebne? nA FORUM a4 MIALEM I PO 50K userów i nie było takich problemów. To pewnie doswiadczenia z jakis for typu ADV.

 

Usunać też nie moge i mnie sie to nie podoba :P

 

Niemniej - z racji zawodu ja lubie mieć ladne posty i wnosze o mozliwosc jego edycji :facepalm: Lub ulozenie go w spojną całość w ramach dodawania tekstu

http://allriders.pl/forum/Temat-kurtka-rukka-unicorn_110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.