Skocz do zawartości

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce dodam nowe pole do profilu każdego użytkownika. To co tam się wpisze wyświetli się na mapie w dymku danej osoby.

Można tam wpisać np. nr koma i info dla osoby w potrzebie czym można "ją" uraczyć - narzędzia, nocleg, %% itp :P

 

PS Zachęcam do zaktualizowania obecnych pól i dodania się na mapie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Od 31.07 coś zepsuło się z wysyłaniem maili z forum - maile z aktywacją konta i powiadomieniami nie działały...

Dopiero teraz to zobaczyłem przeglądając logi - normalnie jak nie działa coś to dostaje powiadomienie mail, ale niestety nie doszło do mnie z wyżej wymienionych powodów.

Teraz już wszystko działa.

Najmocniej przepraszam Was za zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dodałem opcję wyświetlania użytkowników na naszej mapie. Wystarczy kliknąć w ikonkę a pojawi się dymek z osobą.

 

Zachęcam do dodania się na mapie!! By do niej wejść należy kliknąć w przycisk "Mapa użytkowników" która znajduje się na żółtej belce pod logami.

 

Później będę chciał wstawić opcje dodania numeru dla chętnych by w razie potrzeby, będąc w trasie można było liczyć na jakaś lokalną pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mam na żółtym menu "Wyświetl nową zawartość(1)", widzę w najnowszych postach, że coś się pojawiło od wczoraj, a jak klikam w to "Wyświetl.." to mam pusto. Coś skopałem? Kiedyś działało dobrze....

Wchodzę z firefox'a, windows 10 na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.