Skocz do zawartości

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Git!

Aktywowalem też mapę użytkowników. Jest dostępna w górnym menu - można się śmiało dodać. Przy okazji istnieje możliwość wpisania jakiegoś komentarza do swojej pinezki.

Mam plan zrobic nowa grupę uzytkowników np. "Poznani" lub "Zlotowicze" dla osób które poznały się w realu i miałyby dostęp do komentarzy pinezkowych.

Można by to wykorzystać jako pomoc na przykład w trasie. W komentarzu do swojej pinezki można dodać dla przykładu numer komórki i byłaby ona widoczna tylko dla danych, poznanych userów.

 

Przy okazji naniosę nową warstwę na mapę jak np. Noclegi czy Miejsca gdzie każdy mógłby  dodawac ciekawe rzeczy.

Co sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dodałem nowy przycisk do edytora tekstu - ma niebieski kolor - ułatwia dodawanie zdjęć.

Generujemy kod w uploaderze, kopiujemy go, wchodzimy w pisanie posta, klikamy w nową niebieską ikonkę - wyskoczy nowe okno, wklejamy do niego kod z uploadera i zatwierdzamy.

To wszystko!!

 

Jak coś link do tutka: 

Zrobiłem też porządek z kategoriami marek motocykli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Jeśli chcesz zintegrować się z FB, sprawdź czy masz ustawionego maila na forum takiego samego jak na FB. W przeciwnym razie Forum potraktuje próbe zalogowania jako utworzenie nowego konta (bo na forum jest inny mail).

  1. Wyloguj się z forum.
  2. Zaloguj się na fb.
  3. Wejdź na https://allriders.pl/forum/login/
  4. i kliknij "Użyj konta Facebook"
  5. Podążaj za instrukcjami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.