Skocz do zawartości

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, dzięki! Na GPSy jest osobny dział, pozostałe prefixy można dodać.

 

Murzyn, prefixy to mój własny pomysł. Wydaje mi się, że od początku należy propagować porządek, żeby potem nie było problemów :P

Usuwać swoje posty można. Co do nieograniczonej edycji to zobacze, czy jest możliwość zapisywania kolejnych wersji postów.

Kurtkę "scaliłem"! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To może ja się troszkę wtrące :) Wygląd oraz kolorystyka forum jest ok jednak kłuje w oczy wielkość i kolor przycisków pod postem (e-mail, wyślij PW, znajdź posty itd.) Może warto je zmienić na mniejsze i mniej widoczne. Przeglądając forum w pierwszej kolejności one rzucają się w oczy, a nie tekst forumowicza. Taka mała sugestia z mojej strony bo przecież nie wszyscy używają tapatalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd oraz kolorystyka forum jest ok jednak kłuje w oczy wielkość i kolor przycisków pod postem (e-mail' date=' wyślij PW, znajdź posty itd.) Może warto je zmienić na mniejsze i mniej widoczne. Przeglądając forum w pierwszej kolejności one rzucają się w oczy, a nie tekst forumowicza.

[/quote']

 

Mam takie samo zdanie.

Kiepsko tez mi się czyta, nie wiem czy to problem czcionki czy kontrast tła i literek zbyt mały. Ale ja wczorajszy jeszcze jestem ;) Może dlatego ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie.

Kiepsko tez mi się czyta, nie wiem czy to problem czcionki czy kontrast tła i literek zbyt mały.

Ma się wrażenie jak by właściwy post był jakimś drugim planem czy tłem . ALE KOLORYSTYKI NIE WOLNO TOBIE ZMIENIĆ .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane -> masz nad wątkiem

guziki :) może i dalej kontrast duży ( za jasne) ale kwestia przyzwyczajenia . Ważne ze stały się mniejsze . wszystkim sie nie da dogodzić . :) ja bym zmienił cytowany tekst :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal zbyt mocny akcent.

Ok

 

Brak mi lub nie widzę - oznacz wszystko jako przeczytane.

Po klinięciu w "Pokaż nieprzeczytane posty" nad "wyniki wyszukiwania masz" "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zaktualizowałem działanie cytowania selektywnego.

 

Działa to następująco:

 

Zaznaczamy jakiś tekst w danym poście, po czym klikamy w przycisk "Selektywne".

W naszej szybkiej odpowiedzi (na samym dole) pojawi się zaznaczony tekst w odpowiednich tagach.

 

Możemy cytować dowolną ilość tekstów. Schemat taki jak wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.