Skocz do zawartości

Honda CRF 1000 Africa Twin


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na razie wróżenie z fusów i wymysły marzycieli potrafiących obsłużyć PH ;) Chciałbym, żeby nam wszystkim kopary opadły, że to faktycznie będzie godny następca, ale... sami wiecie co pan Honda ostatnio wypuszcza na rynek :dodgy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucją byłby odpowiednik nieco przyciężałej 690-tki z dużym baniakiem, bezawaryjnym i oszczędnym silnikiem ze zmiennymi mapami, dobrym zawiasem, wygodną kanapą i... generalnie taki japoński odpowiednik F800GS/800XC :blush: Tylko cena by nas mogła zabić ;) Pożyjemy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się nie doczekać :diabel::diabel:konkurencja nie przespała przełomu wieków , Japończycy czuli się tak zajebiści w tej kwestii że pewnie do tej pory myślą że AF i XTZ750 będą jeździły wiecznie , ale chyba nie tędy droga i się przeliczyli , Suzuki na bieżąco modernizuje DL , KTM też nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety firmy robią to, co im się opłaca i na co jest zapotrzebowanie. Skoro największe rynki żądają takiego a nie innego towaru to go robimy! Nisze zatkali Niemcy i Austriacy- Japończykom widocznie juz nie opłaca sie w nią wbijać. Poza tym AT to byla najwieksza w historii motcykli reisseenduro przewaga formy nad treścią i legendy nad rzeczywistymi dokonaniami i mozliwosciami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu , a już myślałem że tylko ja mam taki pogląd na "kultową" AT , ostatnio przejechałem się jedną i jak powiedziałem właścicielowi że chyba coś jest zjebane bo nie ciągnie hałasuje i nie chce jechać to miał wyraz twarzy jak bym mu rozgrzany pręt w dupę wsadził , prawie tętnice mi przegryzł , właściciele AT są ja właściciele landrowerów bo jest najlepszy i chu....:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ' date=' a już myślałem że tylko ja mam taki pogląd na "kultową" AT , ostatnio przejechałem się jedną i jak powiedziałem właścicielowi że chyba coś jest zjebane bo nie ciągnie hałasuje i nie chce jechać to miał wyraz twarzy jak bym mu rozgrzany pręt w dupę wsadził , prawie tętnice mi przegryzł , właściciele AT są ja właściciele landrowerów bo jest najlepszy i chu....:lol::lol:

[/quote']

Albo ja właściciele ,,harlejuf''. Nie jesteście sami, ale większość ludzi stara się być taktowna i tylko lekko się uśmiecha słysząc pianie z zachwytu wyznawców (bo chyba tak ich należy nazywać). Dla mnie jak moto ma powyżej 160 kg wagi i 70 km mocy to już za dużo. Ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie. Mnie AT się podoba od 26 lat. Wcześniej nie miałem okazji pojeździć, ale taka moc i zwrotność mi odpowiada. Do podróży solo w zupełności mi wystarczy.

Do wyczynów w terenie to zdecydowanie inne moto. Moje typy w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo na siłę nie zamierzam namawiać do AT, ani odwodzić od kupna innego moto. Co do tekstów o kondonowatości, mułowatości, awaryjności etc. mam je głęboko w nosie:angel:

 

P.S

Królowa Matka ma u mnie dożywocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA CRF 1000 AfricaTwin 2015 Adventure Touring Enduro

 

Rumors are telling that the HONDA reveals a new HONDA CRF1000 AfricaTwin 2015 at INTERMOT 2014 Cologne in October. Pictures and sketches look a lot like the HONDA CRF450 Rally 2014 Dakar racing bike, but if the 180kgs dry weight and a hard core adventure touring enduro character becomes true, I would be very – very happy. We need more competition and true offroad riding features.

 

 

 

2014090332fb2b7ce6268e4ed72d305c7b8b6724df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No! To wygląda bojowo! Czy to kolejna wizja, czy to juz model proodukcyjny? Nie znam włoskiego :) a pamiętam jak przed premierami varadero i crosstourera w necie bylo pełno spekulacji a rzeczywistość okazała sie deczko inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.