Skocz do zawartości

Honda CRF 1000 Africa Twin


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja się nie znam...

Dla mnie wszystko powyżej 600cm3, to już za dużo. Ja nawet 600 w trampku ledwo ogarniam...

Co jak co, ale wizualnie (nowa afra) mi się podoba. Tylko mam wrażenie, że z nią i ze mną jest jak ze mną i Klaudią Szifer... Niby się kochamy, a mimo to zejść się nie możemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio leciał ponad 200 i z nienacka wręcz nagle tuż z chodnika, z siatami , wtargnęęęęła była mu 70-80 letni babcia , siaty typowo bazarowe w kratę , jedyne co ich oboje uratowało to zajebisty kac Beska. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ot bestia jedna brykająca po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Dziwne że Honda po sukcesach w Dakarze i dobrej sprzedaży XRV  zaprzestała produkcji w segmencie ADV na kilkanaście lat. Nie wspomnę przez grzeczność o długiej przerwie w Dakarze.

Cytat znaleziony w sieci:

 " Po 24 latach nieobecności, Honda z zespołem HRC powróciła do Dakaru w 2013 roku. Do tej edycji wyścigu (obecnie organizowanego w Ameryce Południowej) przygotowali oni CRF450 Rally - motocykl enduro bazujący na specyfikacji jednocylindrowego CRF450X, na którym wystartowało trzy zawodników. Wszystkie maszyny dotarły do celu, co było podstawowym założeniem zespołu HRC.
W 2014 roku, z zupełnie nowym CRF450 RALLY, zespół HRC wystawił w Dakarze 5 zawodników; Hiszpan Joan Barreda wygrał 5 etapów.
Dakar 2015 jeszcze bardziej przybliżył zespoł HRC do ich ostatecznego celu, Portugalczyk Paolo Goncalves dojechał do Buenos Aires na drugim miejscu. Zespół HRC zdobył największą liczbę zwycięstw etapowych i Joan Barreda okazał się nieustępliwym liderem w całym pierwszym tygodniu rajdu zbierając więcej zwycięstw etapowych, niż jakikolwiek inny zawodnik w Dakarze 2015. Laia Sanz, na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, osiągnęła więcej niż oczekiwała i przeszła do historii jako najwyżej sklasyfikowana kobieta w historii Dakaru."

 

Chciało by się rzec W KOŃCU!

Edytowane przez Ertek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.