Skocz do zawartości

Honda CRF 1000 Africa Twin


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Nie ogarniam tego świata....

Afra (stara) z Dakaru po lekkich modyfikacjach trafiła do produkcji seryjnej. Po wielu latach hąda znów w Dakarze, ale ucząc się na błędach nie wystawia do wyścigu ,,wozu z węglem'' tylko lekką 450-tkę. Do sprzedaży trafia natomiast jakieś nieporozumienie... Goldłing w wersji na szutry... Szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Jeśli chodzi o oponę to okazało się że właściciel rozwalił ją o wystającą studzienkę. Zmienił dętkę, a z oponą nic nie zrobił.

Narzekałem też na pozycję, a to właściciel odchylił kierownicę do przodu. Dudnienie powietrza mogło być spowodowane deflektorem, ale nie chciałem przy nim kręcić.

 

Generalnie motek jest piękniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciach. Zbiera się pięknie, no i ten gang z wydechu! Dalej jestem zakochany.

 

Poczekam tylko ze trzy-cztery lata (z wiadomych względów).

 

201604253147c5fab567cd16c5b7ab16f1929b43

 

Polecam wypożyczalnie tommi'ego.

Edytowane przez Ertek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 year later...

byłem dziś oglądać Afryke 2018.

na jazdy przyjdzie czas, na razie wrażenia z macania:

Nowa "zwykła" jest naprawdę fajna, sprawia wrażenie lżejszej niż 1090R, ta nisko położona masa robi swoje (podobne odczucia jak Ducati Multistrada).

Siodło nie za wysokie, w sam raz. Za to Adventure Sports to inna bajka, wyraźnie cięższa, siodło wysokie jak w KTM 1090R, inaczej wyważona, pewnie w trasie wygodniejsza ale na krótkie przeloty i cięższy teren - nie dla niskiego kierownika. I ładna jak cholera! Żeby to człowiek miał te 190cm wzrostu, ech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hermes napisał:

I gdyby nie to spalanie po 7L :P

Haha. A mój Crosstourer 6.1 przy niezłym ciśnięciu.

 

6 godzin temu, umiar napisał:

a jazda w Hondzie w towarzystwie pracownika salonu ;-). Normalnie przedszkole.

Lepiej wziąć z wypożyczalni, zrobić rundkę 2-3 dni. Wtedy można wyrobić sobie zdanie. Ja tak zrobiłem i doszedłem do wniosku że 21’’ nie jest mi potrzebne na asfalt. (Do offu ten motocykl się nie nadaje). A po relacjach właścicieli tylko to się potwierdziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.