Skocz do zawartości

Kraków i okolice


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Krakusy. Może by się skrzyknąć i spotkać gdzieś w okolicy Olkusza by polatać wspólnie?

Jestem jak najbardziej za!

Może ta (31.08) niedziela?

 

Są jakieś kierowniki/czki do ćwiczeń jazdy raczej w terenie/lekkim raczej' date=' pioch, leśne dukty. Tak raczej blisko niż daleko ok. 100km (od Krak).[/quote']

Może tu (a raczej tam) znajdziesz coś: http://allriders.pl/forum/Temat-zawody-mtr-w-osielcu_175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermes, Dzięki za wskazówkę, cross zdecydowanie odpada, zwłaszcza zawody, gdzie liczy się czas. Nie moje klimaty ani sprzętowe o umiejętnościach nie wspomnę.

Raczej luźna jazda bez napinki, po leśnych dukatach w grupie 2-3 motocykle, potem pogaduchy śjakieś ognicho z kiełbą w ramach integracji.

Ot, cały plan.

Poz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej luźna jazda bez napinki' date=' po leśnych dukatach w grupie 2-3 motocykle, potem pogaduchy śjakieś ognicho z kiełbą w ramach integracji.[/quote']

Dla mnie ok. Byle dało się śmigać tymi duktami na DL'u z oponami ON :P

 

Ktoś coś w niedziele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

W koło komina tak , na razie dalej się nie wybrałem bo po godzinie jazdy jest jak bania , ale dwa przeciwzakrzepowe w kolanko i wieczorkiem jest jak nowa. W przyszłym tygodniu maszyna idzie pod nóż także zostanie mi tylko Sprint , no chyba że Dudka sprzęt przegonię zobaczymy , zastał się strasznie.

Edytowane przez WieRcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koło komina tak , na razie dalej się nie wybrałem bo po godzinie jazdy jest jak bania , ale dwa przeciwzakrzepowe w kolanko i wieczorkiem jest jak nowa. W przyszłym tygodniu maszyna idzie pod nóż także zostanie mi tylko Sprint , no chyba że Dudka sprzęt przegonię zobaczymy , zastał się strasznie.

 

 

No przegoń bo spać po nocach nie mogę, że tak stoi sam biedny :(

 

A wskazane by było przegonić go do Żywca :D

Edytowane przez dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.