Skocz do zawartości

Spam post


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

I nie zamulają sie po miesiącu... Akurat telefon zmienilem na lumie z windą 8.1 :D ale i tak uważam ze jest to system lepszy od androida. Prostszy i szybszy. Mimo iż podobno jest mniej aplikacji, to mam wszysto co potrzebuje a hula to dużo szybciej niz w plastikowym galaxy. Zona ma ajfona i to jest najwyzsza liga jesli chodzi o soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystkiego najlepszego, ale...

Zastanawiający prezent...

Dlaczego nie kupiła nic np. tu:

https://www.intymna.pl/

Tylko ściągacz...

 

 

Mąż rano ( czwarta, minut trzydzieści) wstaje ubiera się i wychodząc przed garaż z wędkami stwierdza, że deszcz ze śniegiem jednak tym razem go zatrzyma. Biorąc pod uwagę ,,poranną bolesną stójkę'', postanawia wrócić do ciepłego łyżeczka (i jeszcze cieplejszej żony). Cichutko wślizguje się pod kołderkę i zaczyna pieścić jej zaspane jeszcze ciało.

- Pada?- pyta ona, nie otwierając oczu i mrucząc z rozkoszy.

- Uchy - odpowiada rozochocony.

- Patrz, a ten debil poszedł na ryby...

 

 

Ściągacz, powiadasz...

,,Koicydens?'' Jak pytał Molder w moim kultowym serialu- nie sadzę...

:angel::angel::angel:

:diabel::diabel::diabel:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hermes nie pij tyle co ja ostatnio psychriat no ten od lba powiedzial ze trzeba mnie leczyc odpowiedzialem ,mu ze ja mu sie w menu nie wpie*dalam.

- - - - - aktualizacja - - - - -

pojechalbym wszedzie tam gdzie stado.doznalem czegos dziwnego w dupie mam asymilicje z innymi nie produktywnymi jednostkami ale pczucie bytu w otoczoniu ludzi gdzie szmaty wala olejem i benzyna jest lepsze niz dobrze kupiony jak narkotyk jestem na marginesie ale tak mialem pisac poezje ale kazali mi sie uczyc biologi i slucham bebnarka .dupa

- - - - - aktualizacja - - - - -

kropki nie dodalem przepraszam

 

//Hermes: poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.