Skocz do zawartości

Nexx X-WED2 kask dualowy


umiar

Rekomendowane odpowiedzi

20180730540a82e2c989f3bf876e928637fc054f38.jpg

Cześć, 

chciałbym krótko napisać o kasku z tematu z racji tego, że mnie bardzo zaskoczył - pozytywnie.

Szukałem czegoś typu dual, czyli żeby i gogle weszły i szybkę przymknąć jakby co. Kupiłem tego Nexxa, trochę w ciemno, skusiła mnie atrakcyjna cena i pozytywne opinie. No i pełne zaskoczenie: kask naprawdę solidnie wykonany, wszystko ładnie spasowane, wizjer chodzi z wyraźnym oporem w miejscach kluczowych, kask cichy, wentylacja więcej niż OK. 

Do jazdy w terenie idealny, wizjer nie opada, gogle wchodzą idealnie. Na szosie oczywiście daszek szumi, ale można go odkręcić. Poza tym jest naprawdę cicho ale przewiewnie.

Fajna opcja to dedykowany X-COM - wersja Seny dla Nexxa, super to działa, niektórzy rozmówcy nie wierzyli, że jadę motocyklem w trakcie rozmowy.

Jak będziecie szukali tego typu kasku, przyjrzyjcie się temu, bo moim zdaniem warto. Firma słucha swoich klientów, poprawia kaski z modelu na model.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na moją łepetynę i tak pewnie będą musieli sprowadzić, wiec chyba łatwiej zamówić przez neta, bo do dwóch tygodni można zwrócić bez podawania przyczyny.

Ten motovit jest ok, kontakt super, gość oddzwania, wysyła w ten sam dzień a potem masz rabat kilka procent na kolejne zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.